Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Életmódváltással lehet fogyni?...

Életmódváltással lehet fogyni? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csupán azzal, ha lemondok a kenyérről, péksüteményekről, a cukrot pedig steviára cserélem, lehet fogyni? Heti 2-3szor járok futni, sajnos többször nincs időm. Illetve ilyen módszerek mellett mennyi idő alatt tudnék 5-6 kgt leadni? Nagyon alacsony, 154cm vagyok, ezért sokat számítana az 5-6 kg is. 20/L

2018. ápr. 15. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Az életmódváltás a legjobb ötlet a fogyásra. A fogyókúrákat nem ajánlom, benne van a kúra szó, azt csak egy ideig csinálod, viszont a normális testsúlyhoz életmódváltás szükséges. Ha x ideig egészségesen étkezel, mozogsz rendszeresen, közben lefogysz szerinted mi történik, ha visszatért a régi étrendedhez?

Normális étkezéssel, és heti 2-3 edzéssel már lehet jó alakot elérni. Fogyassz sok zöldséget, mert alacsony a kalóriatartalmuk, rengeteg bennük a vitamin és nagyon laktatóak.

Azt is kiemelnék, hogy a tévhittel ellentétben nem létezik hizlaló étel, csak magas kalóriatartalmú. Ha csak napi 2 tábla csokit eszel meg(amit amúgy nem ajánlok, mert nagyon egészségtelen), az kb 1000-1100 kalória, kevesebb, mint amennyit elégetsz, ergo fogyni fogsz. De az életmódváltás már magába foglalja az egészséges ételeket, szóvaj sok sikert és kitartást! :)

2018. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2018. ápr. 15. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Csupán ez kevés, én megtettem ennél sokkal többet sok éve, azóta sem fogytam le (sokat fogytam az elején, de a vége nehéz nekem).


A kalóriadeficiten múlik a fogyásod, nem csak azokon, amiket írtál, persze ezek jó lépések, simán lehet, hogy számodra elégségesek lesznek, de garancia nincs rá.

Gondolj bele, rengeteg ember van, aki nem eszik kenyeret, cukrot és naponta fut és mégsem fogy el, hanem súlyt tart vagy akár növeli a tömegét. Nyilván ezek nem okoznak mágikus kalóriadeficitet, de simán lehet, hogy az új étrendeden kevesebb kalóriával is jóllaksz s ez a kevesebb még a súlytartónál is kevesebb lesz, ha odafigyelsz.

2018. ápr. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rizs: barna rizs , Tészta : szénhidrát csökkentett tészta, krumpli: édes burgonya , cukor: stevia , liszt : rozsliszt , fehér kenyér: rozskenyér , kuszkusz , bulgur , köles . TILOS: péksüti , rágó , üdítő , szörp . Napi 2-3 liter víz vagy tea . Egy nap ötször keveset egyél . Étkezések között nem eszünk ! nagyon sok fehérje , vitamin és rost bevitel . Heti 2-3 kardió ( a futás is az ) + erősítő edzés ,Min.35-40 perc. [link]
2021. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!