Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Update shakek fogyáshoz?

Update shakek fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Reggel olyan 9-körül és délben olyan 1-2 órakkor eszek egy puffasztott rizses szendvicset, ami 2 puffasztott rizsből 1 szelet sonkás felvágotból áll. Vacsorának 5 óra körül innék egy norbi update shaket. Minden nap mozgok. Ez így jó lenne fogyásnak?

2018. szept. 29. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2018. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
A meghaláshoz igen.
2018. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben? Min változtassak?
2018. szept. 29. 21:04
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
A hozzáállásodon.
2018. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tehát kvázi nem ennél. Nem, a kemény koplalás nem jó ötlet. Egyél rendesen, rendes mozgás mellett eleve nem kell brutál keveset enned a jó tempójú fogyáshoz.
2018. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A shake max arra jó, hogy egy étkezést kiválts vele, nem az összeset. Puffasztott rizs? Pfff....tápanyagot kell bevinni a szervezetedbe, a fehérjéből épül az izom, a szénhidrát ad energiát és harmonizálja az idegrendszer működést, a zöldségben, gyümölcsben vitaminok és rostok vannak....

legjobb ha vacsi helyett iszol shake-et (ha akarsz, szrintem felesleges és gusztustalan) ebédre pedig eszel valamilyen húst vagy halat salátával, esetleg egy kis rizzsel, reggel pedig mehet a puffasztott rizs zöldségekkel, pulykamell sonkával, körözöttel stb.

2018. szept. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
"Update shakek" mi a faaasz ez? Magyarul nem tudsz írni???
2018. szept. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Persze,3-4 napig utána elkezdenél éhen halni és a szervezeted kívánná a rendes kaját,ami plusz kilóhoz vezet majd. Mozgás? mire gondolsz? mert ennyi étel mellet nem igazán lesz energiád semmire.. max párszol elájulsz.. és vigyázni kell ezzel a koplalás dologgal,mert elég kemény betegségeket okozz,mint pl: hormonproblémák. És ezt mind tapasztalatból írtam,ne legyél olyan hülye mint én voltam 21 évesen.
2018. szept. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
79%
De hogy segítsek is : Most úgy fogytam 10 kg 4 hónap alatt és tartom a súlyom már egy hónapja. Csökkentettem az étel adagjaim,disznó helyet csirke vagy pulyka,Minden másnap,bár mostanában heti 1 work out vagy aerobik.Néha súlyzós edzés. Több mozgás. Nagyon ritkán Bioteches shake vacsora helyet,de én attól ugyan olyan éhes voltam szóval,már nem iszok ilyet. Jaa és L-karnitin minden edzés előtt.Kevesebb édesség.(Az nélkül meghalok) :D és hidd el fogyni fogsz és még szenvedni sem kell.
2018. szept. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És valami tápanyag nem kellene? A koplalástól nem fogsz fogyni. De ezzel már tele van az internet.

Nincs bajom a puffasztott rizzsel, én is eszem, de mellé zöldségeket, cottage sajtot, tojást is. Önmagában egy szelet sonka semmi, a puffasztott rizs meg csak CH.

Tízórai? Ebéd? Uzsonna?

És miért jó ez az update shake? Most megnéztem, jó drága, tele sz*rokkal, semmivel nem jobb, mint egy pl. sciteces vagy bioteches whey pro vagy casein, ha már mindenképpen ilyesmivel akarod kiváltani a vacsit.

2018. okt. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!