Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Update kód bevált valakinek?

Update kód bevált valakinek?

Figyelt kérdés
Az update kód szerinti étkezés bevált valakinek,ha igen mennyit fogyott tőle?
2018. okt. 29. 01:30
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Engedd el szerintem. Norbiék sem használják már, helyette sokkal ajánlatosabb a GI alapú diéta, vagy egyszerűen a minőség alapú táplálkozás. Olyat egyél, ami nincs feldolgozva és jó lesz.

Mondok példát:

nem feldolgozott: barna rizs

kicsit feldolgozott: jobb fajta barna kenyér

nagyon feldolgozott: fehér kenyér

extrém mód feldolgozott: cukor


nem feldolgozott: csirkemell, marha lábszár

kicsit feldolgozott: igazi sonka

nagyon feldolgozott: sonka szalámi, kolbász

extrém mód feldolgozott: párizsi, virsli

2018. okt. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Oké, előző vagyok, most utánanéztem jobban. Használják, de már nem idő alapon, hanem minőség alapon. Tehát nem arról van szó, mikor ehetsz, hanem, hogy mit. Ezt nyugodtan használhatod, működni fog.


Ez egy tudományos táplálkozáselv, kb. 8 éve így kajálok és tökéletesen működik. Ezer helyen bizonyították már a hatékonyságát, de egy egyszerű emberi logikával is kikövetkeztethető, hogy rendben van.

Norbiék ezt a bizonyított dolgot ültették át az átlagemberek számára is érthető formára.


Azért működik amúgy, mert az emésztőrendszerünk sok-sok ezer év alatt alakult ki az emberi történelem során és a kialakulás alatt főként vadászó, halászó, gyűjtögető életmódot folytattunk. A feldolgozott élelmiszerek csak az utóbbi pár száz év eredményei, ezért nem illenek a működésünkhöz.

2018. okt. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Én 17 kilót fogytam vele, nagyon nagy híve vagyok. A termékeiket soha nem vettem, de a kódokat használtam. Szuperek!
2018. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 13-at fogytam, de nem csak az update termékeket ettem. Pár alapdolgot megvettem, mint a liszt, zsemlemorzsa, meg a tészták, de én a régi kódok szerint, a napszakokat betartva szinte mindent ettem. És rengeteg receptet csináltam updatesen, sütiket, tortákat.
2018. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem ettől függ, hogy fogsz-e fogyni, de éppen lehet tőle fogyni
2018. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valaki elmesélné, miért kell lepontozni azt, akinek sikere volt? Mekkora kib*szott gyk itt mindenki, édes Istenem. 17 kilót leadtam vele, okoskodjatok csak, hogy nem lehet vele fogyni. Még azt is leírtam, hogy a termékeket nem kell hozzá venni, mégis csak a lepontozás megy. Sok csicska barom.
2018. nov. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én mindekitnek zöldet adtam... viszont itt gyk.n ez szokás.
2018. nov. 21. 15:47
 8/8 anonim válasza:
100%
17 éve próbáltam ki, én 7 kg-ot fogytam tőle, 58 kg-ról 51 kg-ra. Én is csak a kódokat használtam, aszerint ettem, de mindenfélét. Szóval nekem bevált.
2019. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!