Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ha csak update 1-es ételeket...

Ha csak update 1-es ételeket eszik, de esténként megiszik egy üveg száraz vörös bort, a fogyás akkor is működik?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 12:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Csak ha füvezik is és lefekvés előtt belövi magát heroinnal.


A fogyás nem az update terméken múlik, hanem azon, hogy kevesebb kalóriát visz-e be mint amennyit eléget. Ha egy üveg bor után még mindig kalóriadeficitben van akkor fogyni fog, ha nem akkor meg nem.


Ennyire bonyolult?

2018. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem update termékekre gondoltam, hanem, az elmélet szerinti étkezést. Norbi azt mondja nem a kalória számít, nem tudom...
2018. nov. 3. 12:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Norbi el akarja adni a cuccait ezért nem feltétlenül kell felülni annak amit mond.


De... a kalória számít. Abban mérik, hogy mennyi az energiafelhasználásod. Ha kevesebb energiát viszel be az evéssel/ivással mint amennyit elégetsz, akkor annak az energiának valahonnan jönnie kell, ugye? És honnan jöhetne máshonnan mint a testedből (pl zsír). Vagyis fogyni fogsz.


Ha többet viszel be akkor meg hízni. Ennyire egyszerű.

2018. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
attól tartok egyet értek, köszi :)
2018. nov. 3. 12:30
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Kérlek, ne engedd neki az egészsége érdekében, hogy update "élelmiszert" fogyasszon! Az update kódok szerinti étkezést sem tartom a legjobbnak, de lehet van benne valami. A lényeg a kalóriadeficit! Ha kevesebbet eszik, mint amit eléget alapjáraton, akkor fogyni fog. Ez egyszerű.


Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan. Egy ideje a témában vagyok. :)

2018. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%

Szia!

Én 3 hét alatt fogytam le 5 kg-ot. Mindössze annyit csináltam,hogy:

-Sok vízet ittam.

-1200 kalóriát vittem be naponta.

-Mindennap mozogtam 1,30 órát.

-Oda figyeltem,hogy mit eszek.

Ennyi és sikerült lefogynom 5 kg-ot, persze nem állok meg hiszen életmódot váltottam. Nos ha te sokat mozogsz, esetleg sport ember vagyok, akkor igen a kalória csak egy szám. De ha nem sokat mozogsz, akkor igen is oda kell figyelni a kalóriaszámokra.

Ja és nem attól az egy pohár vörösbortól fogsz meghízni!

2018. nov. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem egy pohár, hanem egy egész üveg bort akar a kérdező esténként leküldeni. :D
2018. nov. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A kalória számolgatás baromság, az ételek minősége számít. Mivel a mostani updatelt update program figyel az ételek minőségére, ezért működhet. A minőségi vörös bor is jó minőségűnek számít, mértékkel fogyasztható nem fogsz hízni tőle.
2018. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
9%

A kalória számolgató guruk pedig gondolkodjanak el a következő kérdésen:


Választhatsz, hogy fél éven keresztül napi 400g kristálycukrot(1560kcal) vagy napi 500g zabpelyhet(1890kcal) eszel, melyik esetében leszel dagadtabb?

Inkább úgy kéne feltenni, melyik esetében leszel rohadt dagadt és melyik esetében nem.


Elég költői kérdésnek tűnik.

2018. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi a bor kalória tartalma, de mikor ên tudtam hogy este megyek inni, aznap többet mozogtam, így nem az aznapi étel mennyiségből ettem kevesebbet. Ezzel csak azt szeretném írni,ha már annyit iszol, akkor ne az evés kárára menjen, hanem sportolj valamit. Napi egy üveg hosszútávon biztos hízlal.
2018. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!