Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » A Cosmopolitenes Lilla lefogy...

A Cosmopolitenes Lilla lefogy powered by Rubint Réka fogyi blog kudarcba fuladt?

Figyelt kérdés
A honlap sajnos már nem elérhető, az utolsó kép is amit Réka posztolt Lillával november tájékán pont ugyan úgy festett mint a februári induláskor. Réka módszere szerintem nem rossz, de hogy lehet hogy ennél a lánynál csődöt mondott?

#Rubint Réka #Cosmopolitan #Lilla lefogy #fogyókúrás blog
2019. jan. 1. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy az a lány csak díszpinty volt.
2019. jan. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a blog szűnt meg, Réka instan posztolt vele dec közepén. Ott taggelve is van a csaj, át tudsz menni az oldalára.
2019. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel befuccsoltak vele, ahogy az összes többi "projektjükkel" is. Aki valódi sikereket akar, az valódi edzőkhöz jár.
2019. jan. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lilla jó eséllyel úgy járt, mint én és sok más sorstársam.

Rendeseres "rékáztam", jártam az óráira, még reformtáborban is voltam.

1 év után sajgott a térdem, hülye voltam, nem figyeltem rá, hanem fél év után... Amikor már sántítottam.

Kiderült, hogy a rosszul elvégzett gyakorlatok+hajlam+csodás update diétának csúfolt minőségi éhezés (fogyni alig fogytam, pedig szentírásnak vettem) miatt a térdizületemnek lőttek:szalagelnyúlás, porckopás. Két műtétem volt

A gyógytornászom elmutogatta egy rékavideón, hogy mi az ami rossz, majd ajánlott személyi edzőt, és diétás szakembert.

(Összességében nem is volt drágább, mint az update menü meg az órák :D )

Azóta tartósan 65kiló vagyok.

De a legjobb: írtam anno egy e-mailt Rékának, tiszta jószándékkal, de sosem kaptam választ.

Viszont utána a hozzászólási jogom megszűnt a posztjaik alatt facebookon, majd le is tiltott Réka.

Sőt, amikor hirdették a "Norbival fogyok" csoportot, annál is automatikusan tiltva lettem. Párom belépett, beengedték, de ahogy kikerült a face-re az eljegyzésünk, kidobták a csoportból.

2020. júl. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!