Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ilyenkor mar futhatok reggelente?

Ilyenkor mar futhatok reggelente?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 vagyok, reggelente szeretnek futni. Mar eleg meleg van ahhoz szerintetek? Vagy meg nem tesz jot izuleteknek?
2019. febr. 7. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

40 éves vagyok, és egész télen futottam. Talán -10 fok alatt már nem mentem volna, de nem volt ennyi. Simán lehet ilyenkor is futni. Öltözni úgy kell hozzá, mintha 10-15 fokkal melegebb lenne, úgyis kimelegedsz.

Legjobb otthonról indulni, és otthonra érkezni, nem megállni út közben, mert viszont ha leállsz a futással és még mindig kint tartózkodsz a hidegben, és elmúlik a futás miatti kimelegedés, akkor könnyeb megfázni összeizzadt, nyirkos cuccban.

2019. febr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól mondja. Én -5 fokig járok futni, most egészen kellemes már a levegő :) (itt 2°C volt ma reggel)
2019. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#1 Mindent elmondott szerintem. Én a "csúcsaim" egy jó részét is 15 fok körül futom. Arra figyelj még ilyenkor, hogy a megfelelő bemelegítés és nyújtás még fontosabb.
2019. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!