Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Miért utálják ezen az oldalon...

Miért utálják ezen az oldalon a low carbot?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy milyen egészségtelen (de arra sosem kapok választ, hogy miért) a norbis kaja. Közben meg ők a túlsúlyosak, ráadásul savanyúbbak, mint a befőttes uborka leve..
2019. márc. 5. 12:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Most a low carb, vagy a norbis kaja az utálat tárgya?

Tök mindegy. Azért hülyeség, mert úgy is lehet fogyni, hogy a bevitt kalóriák fele szénhidrát.

170/58, nem savanyú, életvidám nő.

2019. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

:D nézd meg az összetevőket és megkapod a választ, nem bonyolult :)

jaa és 58 kg vagyok,168cm és szintén életvidám ha ez fontos :D

2019. márc. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
:)
2019. márc. 5. 14:41
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Honnan tudod, hogy túlsúlyosak? Én is baromság a tartom a low carbot, a Norbit még inkább. 42kg-val nem hiszem hogy túlsúlyosnak számítanék. Savanyú legfeljebb akkor lennék, ha nem ehetném azt, amihez kedvem van, hanem a szénhidrátot kellene számolgatnom.
2019. márc. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Én nem utálom a low carb-ot, nem tartom egészségtelennek. Én is viszonylag kevés ch-t eszem (120 g alatt), és nekem ez jó, fogyni is csak így tudtam.

Norbis kaját viszont sosem ettem, nem tartom jónak. Jól mondták, nézd meg, mi van bennük. Lehet, hogy kevesebb bennük a ch, de tele vannak egészségtelen összetevőkkel, és túl vannak árazva. Most nézd meg ezt:

[link]

Szerinted ezt érdemes megenni? Totál műkaja, 0 hasznos tápanyag, szerintem. Lehet, hogy lehet ilyenekkel is fogyni (bár ez nem garantált), de hogy jót nem teszel velük a szervezetednek, az biztos.

2019. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Mindenki cuki, le van fogyva, és nem tudnak semmit. Kár volt feltenni a kérdést. Most el mondhatnám a norbis kaják, miért jó, de nektek beszélhetne az ember..
2019. márc. 6. 11:08
 7/16 anonim ***** válasza:
64%

A nagy számolgatásban elfelejtik, hogy a kajának nem csak a beltartalmának kell megfelelőnek lenni, hanem finomnak is kell lennie. Ha nem finom az amit eszel, akkor nagyon gyorsan érezni fogod a személyiségeden.


A másik dolog a szénhidrát: a szénhidrát megvonása eltompít, mivel az agyad szénhidráttal megy valamint folyamatosan éhes leszel az alacsony vércukorszint miatt ami elég pusztító érzés, ezért érdemes inkább a kalóriát számolni mint a szénhidrátot.

2019. márc. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De okos valaki vagy.. gondolom azt sem tudod, mennyi szénhidrátra van szüksége az agynak.. :)
2019. márc. 6. 12:23
 9/16 A kérdező kommentje:

3hete követem a low carbot 2,5kiló lement, és az elején át kellett írnom az étrendem, mert nem bírtam annyit enni. Fogyókúrázok, és úgy érzem, mint ha többet ennék. Amúgy csak norbis esti proteinshaket veszek, a többi az olajos magvak, zab, tojás, sovány húsok, halak, zöldségek, gyümölcsök.


A norbis kaja arra való, hogy tudd helyetesíteni a szenny kajákat, valamivel jobbra. Közel nincs bennük annyi adalék, mint a többi szr dologban, illetve figyelnek a rostokra, fehérjékre.

2019. márc. 6. 12:27
 10/16 A kérdező kommentje:
Illetve nincs 6x átdolgozva, hogy minél olcsóbb legyen, ezért olyan drága a többi kajához képest.
2019. márc. 6. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!