Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » El tudná valaki magyarázni az...

El tudná valaki magyarázni az Intermittent fasting lényegét?

Figyelt kérdés
Magyar leírást nem találok róla, és nem megy a legjobban az angol

2019. márc. 12. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Amelyik változartól hallottam, ott napi egyszer vagy kétszer eszel, a többi idöben meg böjtölsz.

Szerintem nem sok értelme van, ha a napi kalóriakeretet nem léped túl, akkor egyébként is tudsz fogyni, csak közben nem vagy éhes.

2019. márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy időablakon belül eszel csak, ezen kívül böjtölsz. Általában 8 órát hagynak az evésre a többi időben csak vizet, teát, üres kávét lehet inni. Ugyanúgy deficitben kell lenned, mint a kalória számlálásnál, csak a böjtölös időszakban mivel nincs inzulin emelkedés, mert nem étkezel a szervezeted nem az ételből szerzi az energiát, hanem a zsírt használja fel. Legalábbis én ezt olvastam róla régebben.
2019. márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tessék, ez egy korrekt oldal, itt mindent megtalálsz,nekem nagyon tetszenek a cikkek.


[link]

2019. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Időszakos böjt magyarul , ha erre rákeresel, biztos találsz írásokat.
2019. márc. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, hogy ilyen flancos elnevezése is van annak amit ösztönszerűen csinálok.

Pajzsmirigyes vagyok, változatlan étkezéssel fel év alatt feljött 6 kg. Puffadok, mint egy félidős terhes. Az orvos leszarja.

Nekem a 3 óránkénti evés, a mennyiségi csökkentés semmilyen eredményt nem hozott. Csak nőtt a súlyom tovább, alattomosan. Ha nem tapasztalom meg, hogy ilyen létezik, senkinek nem hiszem el. Világ életemben vékony, de nőies cicis, kerek popsis, vékony derekú voltam.

Most kb. 9-10 között kajálok először. Utoljára 5 körül. Visszavett szénhidráttal. És működik. Persze heti 4-5x súlyzós edzés is van, ez mondjuk már évek óta.

2019. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, rengetegen csinálják ezt, és nem is tudnak róla. Akik (mint jó magam) nem szoktak reggelizni, és délbe esznek először.
2019. márc. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyi a lényege, ha valaki jobban szeret jó nagy adagokat enni, akkor neki ideálisabb 2-3 étkezés/nap, mint mondjuk 5-6 kicsi. Ugyanannyi kcal-t viszel be, de legalább "jól laksz".
2019. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!