Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Légzésfigyelő bejelzése...

Légzésfigyelő bejelzése esetén miből lehet tudni hogy téves vagy nem téves riasztás, ha a baba jól van?

Figyelt kérdés
Baby Controll ikerbabás légzésfigyelőt használunk. Nev.szülőként egy 2,5 és egy 3,5 hónapos babánk van. 2 hónapja vannak nálunk. Eddig nem jelzett a készülék egyik babánàl sem. Ma éjszaka a 3,5 hónaposnál 2 órán belül 2x. A baba jól van,nem látszik rajta,hogy leállt volna a légzése. Mindkét baba a kezdetektöl hason alszik,és 1 hónapos koruk óta végigalusszák az éjszakát. A készülék nagy felületű érzékelővel rendelkezik,az egész kiságyat érzékeli. Érzékenysége 9 fokozatban állítható. 3-asra van állítva. Elemcsere 2 hete volt,de jelzi,ha merül az elem. Érdekelne,van-e valakinek hasonló tapasztalata.

#alvás #baba #légzésfigyelő.
2019. aug. 3. 04:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlenül lehet tudni hogy téves volt e vagy nem. Mert van olyan is hogy tényleg nem vesz levegőt, de a hangos hanghatasra ő is felriad. de az is előfordul hogy nem maradt ki légzés, csak több idő telik el egy egy légzés között amit a legzesfigyelő már problémaként észlel.

Nálunk parszor volt hogy bejelzett de mire odaertem már fent volt, igy nem derült ki hogy hibasan jelzett e. és 1szer volt olyan hogy besipolt es valoban gond volt.

2019. aug. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy megosztottad ezt velem. Remélem,azóta nem jelzett nálatok a légzésfigyelő,és minden ok,és hogy akkor az 1x sem lett semmi baj.
2019. aug. 3. 08:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nagyon ijesztő volt, mert olyan volt mint egy rongybaba. es ijedtemben olyat csináltam amit nem szabad. kicsit megráztam hogy vegyen levegőt. aztan szerencsere nagy levegőt vett es ordított. de utána napokig frászban voltam. csak egyszer volt ilyen, azóta már 10 ėves!
2019. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ismerős érzés. Én hajnalban azt sem tudtam hirtelen,mi sípol. Először a telefonra gyanakodtam. Aztán szerintem másodpercen belül rádöbbentem,hogy a légzésfigyelő. És bár kijelzi,melyik babáé,rögtön nem fogtam fel. A kisebbik baba ágya van közelebb az enyémhez,így először őt néztem meg. Mire a 3,5 hónaposhoz értem,ő nézett rám nagy szemekkel,és nem értette,miért kapom ki az ágyból az éjszaka közepén. Ahogy letettem,azonnal vissza is aludt. Én már nem tudtam. Éberen feküdtem,mikor alig 2 óra múltán újból jelzett a készülék,de hála Istennek,a baba akkor is jól volt. Bár egészségügyben dolgoztam közel 30 évet,mégis megijedtem. El nem tudom képzelni,te mit élhettél át akkor,de örülök,hogy nem lett baj. Egyébként én is biztos megráznám kicsit a babát hasonló esetben.
2019. aug. 3. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!