Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek besípolt valaha a...

Akinek besípolt valaha a légzésfigyelő egy szobában aludt a babával vagy külön?

Figyelt kérdés

2019. aug. 4. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Az első perctől kezdve mindenki a saját szobájában alszik. 4 gyerekem van, csak elem merüléskor sípolt be, meghallottam a házunk legmesszebb pontjáról is.
2019. aug. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Kulon. Sose tudjuk meg, mi volt. Kikaptam az agyabol, felebredt viszonylag hamar. Lehet, csak lement az erzekelorol.
2019. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Így is úgy is....


Egy ebből biztosan nem volt téves.

Akkor vett levegőt a baba, amikor kivettem az ágyból..


Utána volt, hogy hosszabban nem vett, volt, hogy annyira a sarkába ment a kiságynak, hogy nem érzékelte..


Egyszer valahogy megkaparintotta a zsinórt, kihúzta az érzekelőt...



/ nálunk a nagybátyám 1 hetesen halt meg, túl mélyre aludt, nem vett levegőt, emíatt különösen fontosnak tartottam/

2019. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a valaszt. Ugy hallottam, hogy ha velunk egy szobaban alszik a baba akkor csokken a bolcsohalal kockazata amitol rettegek :( azt olvastam azert mert nem alszik be olyan melyen. Viszont en is szeretnem kulon altatni de felek nagyon. Legzesfigyeloje mindenkeppen lesz.
2019. aug. 4. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
1x a lányomnál. Kb 2 hetes lehetett. Mai napig nem tudom mi lehetett a riasztás oka, mert annyira megijedtem, hogy azonnal kikaptam, hogy él e még. 3,5 éves, de még most is emlékszem arra az érzésre.
2019. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én légzésfigyelő nélkül nem is mertem volna altatni.Hason alvó volt,3-szor jelzett be,egyszer mikor pár hónapos volt,és a mi szobánkban volt még.Épp elmentem tusolni délután,és elkezdett a gép riasztani.Hát a másodperc törtrésze alatt ugrottam be a szobába,úgy ahogy voltam,vizesen,habosan.Kétszer pedig már amikor nagyobb volt,és a másik szobában aludt.(De csak lemászott róla).
2020. nov. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azota elmult 1 eves. Nagyon nem hasznaltuk mert babaobolben aludt mellettunk aztan amikor visszakerult 5 honaposan a kisagyba akkor hasznaltuk picit de 7 honapos volt amikor elkoltoztunk akkor mar nem szereltuk be ujra mert sokszor koztunk aludt.
2020. nov. 11. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!