Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5 hetes kislányom csak szoptat...

5 hetes kislányom csak szoptatás közben alszik el. Amint megpróbálom áttenni a kiságyba azonnal sírni kezd. Hogyan altassam el?

Figyelt kérdés
Az egész napunk szoptatásból/altatasból áll. Az éjszakáink egész jók, akkor nem olyan éber és nem veszi észre, ha átteszem a kisàgyàba így tudok aludni kb.5 órát. Nagyon kimerült vagyok már van valami ötletetek, hogy szoktassam rá a kiságyban alvásra?
2019. aug. 5. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elején én emiatt szoptattam fekve.Aztán őt már nem mozdítottam így maradt a mi ágyunkban napközben.Jól körbekerítettem,kipárnáztam. Még kicsi az elkapatáshoz. Később már kinőtte ezt az állapotot.
2019. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokat szoptatom fekve, de 10-ből 9-szer felébred amikor elveszem tőle a cicit. Elkeserít, hogy semmilyen más módon nem tudom elaltatni. Csak addig alszik amíg a mellem a szájában van. Ez napi akár 10 órán keresztül is nagyon kimeritő.
2019. aug. 5. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom sokan utálják,de cumit próbáltad?
2019. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad nem erőltetni az alvást nappal?


A babák nem olvassák a szakirodalmat, hogy nekik hány óra alvásra van szükségük.



Lányom volt olyan nap amikor 4 részletben aludt össz 3 órát( ez volt a gyakoribb)



Amikor elengedtem a témát akkor lett kiegyensúlyozottabbak a napjaink. Éjjel viszonylag jól aludt.


Elfogadtam, hogy nem nagy alvós.


Már nagyobb, most sincs nagy alvásigénye.

Teljesen kiegyensúlyozott gyerek.

2019. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a negyedik trimeszterre a neten. Semmi baj nincs a babáddal, de tényleg. Fog ez alakulni hétről-hétre, nem rontottál el semmit.
2019. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én először nem akartam neki cumit adni. Míg meg nem született még voltak elveim 😅 De már boldog lennék, ha elfogadná, de sajnos kiköpi.

Nem erőltetem a nappali alvást, csak, ha elalszik rajtam akkor próbálom kiságyba tenni.

A baj az, hogy ha leteszem, akkor folyamatosan sír. Egész nap. Csak a kezemben van el.

Mégegyszer köszi, bízom benne, hogy hamar kinövi és könnyebb lesz.

2019. aug. 5. 22:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ebben a korban nagyon bevált az adamo jellegű hinta, Meskán vettem, rengeteget aludt benne a fiúnk. Először a párom mondta is szerinte fölösleges volt venni, aztán jót nevettem mikor ő is vitte tette bele. Nappal és volt hogy éjjel is aludt benne, ha kicsit ébredezett picit meglöktem a hintát és szundított tovább.
2019. aug. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányom.az első hat hétben csak kézben volt, aztán már le tudtuk tenni kicsit. Mi a férjemmel felváltva fogtuk.
2019. aug. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Adamo hintánk is van 😅 Szeretem is, mert az az egyetlen hely ahol elvan a kislányom 10 percig sírás nélkül, de el még soha nem aludt benne.

Sokan mondták, hogy várjam meg a 6 hét végét, sok babánál ez elmúlik, úgyhogy ebben reménykedem.

Sajnos most egyedül vagyok a picivel, apa szeptemberben csatlakozik hozzánk és biztos, hogy tartogatni fogja 😁 nem maradhat ki a buliból!

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2019. aug. 6. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!