Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kisfiam 3 hónapos és egy hete...

Kisfiam 3 hónapos és egy hete az altatás 3-4 órát vesz igénybe. Ötleteket, tippeket tudnátok írni a gyorsabb elalvásra?

Figyelt kérdés

Kipróbáltunk már mindent: ringatás minden pozicióban, éneklés, beszélgetés, hasra fektetés, hátra fektetés (úgy paskoltuk a popsiját) babakocsiban tologatás, cirógatás, de ezek közül a babakocsis megoldás jött be egyedül, viszont onnan át kell varázsoljuk a kiságyba és ekkor kezdi el nyomkodni magát(mert hason altatjuk) 3 próbálkozás kell mire elalszik rendesen,ez viszont 3-4órás művelet. Valakinek valami tipp, amit kipróbálhatnánk?

Annyit tennék hozzá kiegészítésként, hogy csak hason képes hosszan aludni, háton max 30 percet.

Köszi előre is.



2019. szept. 9. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Adamo (jellegű hinta), de mindenképp rugóval. Az ikreim nappal nagyon jókat aludtak benne. Utolsó esti etetés után már az ágyba tettem őket vissza félálomban. Remekül megszokták így a ceremónia nélküli altatást. Tizedannyit nem szenvedtek, sírtak (ketten összesen sem) az altatás miatt, mint az elsőszülött nagyfiam, akit én is "cselekedve" akartam elaltatni.
2019. szept. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hülye kérdés, de miért kell át tenni az ágyba ha olyan jól el alszik a kocsiban?
2019. szept. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Békés álom könnyek nélkül c könyvet ajánlom.
2019. szept. 10. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A hintának utána nézek, a könyv tippet is köszönöm. Azért teszem át a kiságyba, mert ott mégiscsak nagyobb biztonságban van, mint a babakocsiban, délután nem teszem át, akkor ott vagyok vele, de mivel a babakocsiban háton van, max 30p az alvása. Köszönöm a válaszokat :)
2019. szept. 10. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!