Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Sehogy sem tudjuk visszaaltatn...

Sehogy sem tudjuk visszaaltatni a 9 hónapos babánkat, mit csináljunk?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon jó alvó volt, nem kelt fel és szinte nem is kellett altatni, fél 8 körül elálmosodott és egy pár perces ringatás után ahogy letettem az ágyba beigazította magát a helyes pozícióba és elaludt.


Viszont pár napja kétszer-háromszor is felkel, mikor bemegyek a szobájába, áll a kiságyában, fogja a rácsot és keservesen sír, pedig nagyon álmos, a szemét is dörzsölgeti. Ilyenkor megpróbálom elaltatni, ringatom, vagy lefekszem vele, magamra teszem, mindig elalszik nálam, de ahogy vissza akarom tenni a kiságyába észreveszi és kezdi előlről. Pedig tegnap már vagy 20 percig aludt rajtam, még álmodhatott is, meg úgy rángatódzsott. Nagyon fárasztó így, mert már nem tudom tartani őt olyan hosszú ideig, leszakad a hátam, vállam. Tápszeres egyébként, nem tudom ez számít-e.



2019. szept. 11. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Tedd le az ágyba, ajtó becsuk. Egyszer majd elalszik...
2019. szept. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Az én lányom úgy alszik jól, hogy ha felébred akár ilyen ellenőrző ébredésre akkor ugyanott van ahol elaludt. Ez fontos.. te is frászt kapnál ha békésen elalszol mondjuk az ágyadban de a kanapén ébredsz meg. Nem volt annyira könnyű de nehéz sem hozzászoktatni. Esti rutin után beteszem a kiságyba, simogatom, éneklek majd úgy csinálok mint aki elaludt..erre az ő szemei is lecsukódnak és már alszik is reggelig.
2019. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A vacsora után mikor megy aludni akkor nem úgy rakom le, hogy már alszik, hanem mikor már álmos és látom rajta, hogy majd lecsukódik a szeme. Mikor leteszem a kiságyába akkor szépen befordul a helyére és elalszik, tehát tudja hol aludt el. A baj akkor van amikor pár óra múlva felkel. Nem alszik el azzal ha csak beszélek hozzá, vagy éneklek de nem veszem ki az ágyából, mert ahogy meglát csimpaszkodik, nyúl hogy vegyem ki.
2019. szept. 11. 22:46
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

1-es, kívánok Neked is hasonló szép bánásmódot öregkorodra, meglátjuk hogy fog tetszeni....

Kérdező, fogak hogy állnak? Mozgásfejlődés? Én is most éjféltől 1ig ültem a kiságy mellett, nálunk úgy néz ki mocorognak a szemfogak. Kitartást

és sok türelmet.

2019. szept. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Szeparáció?

Azzal sokat nem fogsz tudni kezdeni, ki kell várni míg elmúlik. És csak a közelségét lesz a gyógymód.

Ha fog, akkor egy kis fájdalomcsillapítót próbálnék. Nagyon nem vagyok gyógyszer párti, de ha már aludni sem bír tőle nem szoktam hagyni szenvedni pusztán az elveim miatt.

2019. szept. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És meddig tart kb.a szeparációs szorongás?
2019. szept. 12. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nálunk 11-től 15 hónapos koráig tartott és nagyon durva volt.
2019. szept. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!A kérdésedet,mintha én írtam volna,ugyanez a helyzet most nálunk. Mi volt végül a jó megoldás mikor ez volt nálatok?
2023. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!