Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan szoktassam be a saját...

Hogyan szoktassam be a saját szobájába?

Figyelt kérdés
7 hónapos a babám, születése óta alszik velünk egy szobában, de a saját ágyában. Szeretnénk átszoktatni a szobájába, mert párom nagyon hangosan horkol (főleg most mert megfázott) és állandóan felébred rá a kicsi. Ha az apja épp éjszakás akkor átalussza az éjszakát. Eddig nem volt ezzel gond mert mélyebben aludt, de most a fogzás, mozgásfejlődés miatt felszínesebben alszik és minden neszre felébred. Áttettük a kiságyat 2 napja a szobájába, a helyén aludt el a megszokott módon, de 2 óránként ébredt és nagyon nyűgös egész nap. Nem hiszem, hogy más dolog áll a háttérben, az ínye nem duzzadt, nem piros és nem is piszkálja semmivel, oltást sem most kapott, nem beteg, a hozzátáplálás sem okoz gondot. Mennyi idő míg megszokja? Ti hogyan csinálnátok? Az esti rutin nem változott.
2019. szept. 13. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi 8 hónapos korában raktuk át. Én nem vettem észre nagy változást, mert addig is többször ébredt és azóta is.

Én viszont többet pihenek, mert a forgolódásaira nem ébredek, de míg itt volt addig igen.

Szerintem maximum 1 hét alatt megszokja az új helyzetet a babád.

2019. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Kis ideig vele aludnék a gyerekszobában.
2019. szept. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%
A párod rakd át a másik szobába, te maradja a gyerekkel. A párod meg gyógyítassa meg a horkolását.
2019. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%

Részvétem a férjednek utolsó.

Tipikus hülye nő, aki szült egy gyereket, ezért a férjét száműzni a szülői hálóból is. Azért ne nézz nagyokat ha kidob a fenébe.

2019. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!