Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 5hónapos a fiam, csak a...

5hónapos a fiam, csak a babakocsiban alszik el nappal meg néha hintába. Hogy tudnám az ágyába szoktatni, hogy ott aludjon?

Figyelt kérdés
Hiába próbálgatom berakni oda,csak sír.
2019. szept. 15. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen az idő tud segíteni. Ha nincs vmi speciális ok, amiért nem jó helyen van a bk-ban, akkor az szuper hely a nappali alvásra.

Nàlunk a kertbe szoktam kitolni és ott altatni, vagy bent az ablakhoz, ha rossz idő van.

2019. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
Beteszed az ágyba és megvárod amíg álomba ordítja magát. Előbb-utóbb leesik a gyereknek, hogy hiába üvölt utánad.
2019. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt nem csinálom,biztos van más megoldás is.Ha nincs,akkor majd az idő megoldja.
2019. szept. 15. 22:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elején kellett volna...
2019. szept. 16. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen,csak örültem,hogy legalább valahol alszik...
2019. szept. 16. 06:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Mért kellett volna?
2019. szept. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, vannak ilyen babák! Az enyém pl 4 hónapos koráig pont ilyen volt. Vagy a babakocsiban vagy a hordozókendőben aludt csak el napközben. Próbáltam elalvas után betenni, nekünk nem ment. És úgy voltam vele, hogy inkább aludjon. Arról nem beszélve hogy éjjel magától aludt el a kiságyban és ezzel soha nem volt gond. Ennyi áldozatot meg tudtam hozni érte.

Az enyém azóta sem egyszerü eset napközben. Rajtam elalszik, majd mellettem szundizik. De nem gond mert úgy alakítom ki a napokat, hogy a fennmaradó időben csinaljam a dolgomat. Szerintem az alvás nagyon fontos, úgyhogy engem ez nem zavar. Amúgy 1 éves kor után már csak 1x alszanak általában nap közben, addig kibírható bármi.

Úgysem marad 16 éves koráig a babakocsiban😄

2019. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A finomabb megoldás, hogy elfogadod, hogy ez egy ilyen idôszak. A gyermekednek szüksége van rád, a közelségedre, és még segítség kell neki az elalváshoz. Ahogy elôttem írták, nem tart örökké, utóbb magától rátalál az ágyára.
2019. szept. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.igen,legalább alszik az a lényeg 🙂
2019. szept. 17. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!