Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyi idős korig kell félni,...

Mennyi idős korig kell félni, hogy leesik a gyerek az ágyról alvás közben?

Figyelt kérdés

2019. szept. 23. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 4 év körül levettem a leesésgátlót, de ismerek olyan 9 évest, akinél még mindig fenn van, szóval gyerekfüggő.
2019. szept. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém még 8 évesen is végezte párszor lent....Igy aztán tettünk nekknaz egy elé egy extra matracot
2019. szept. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
3-4 éves koratól nem esik le. Eleinte egy matracot raktunk rá, mert a leesésgátlót nem szerette.
2019. szept. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
8 évesen is képes leesni, ha nyugtalanul alszik, esetleg van vmi alvászavara. A kisebb kori leesésekhez képest annyi változás van, hogy ilyenkor általában vagy egy mukk nélkül visszamászik, vagy pedig felnyúl a takaróért és maga után húzza azt is :D
2019. szept. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es, itt mosolyogtam magamban mikor olvastam a válaszod. A fiam is ilyen, 7 éves.
2019. szept. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 éves, leesésgátlós az ágya, közepén van egy kis hely, ahol nincs. Na ott 2 éjszaka le is esett, 3adnap beforditottuk az ágyat a falhoz, így mostmár nemtud leesni :)
2019. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a gyerekem 40 éves lesz én akkor is félni fogok,hogy leesik :)

Egyébként még csak 3 hónapos de néha percek azzal telnek el,hogy kipárnázok mindent alatta mellette..pedig csak 5 lépésre megyek tőle fél percre

2019. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30 - 35 ev utan szerintem mar vigyaz ra a parja. De ha gondolod es a parjat nem zavarja, vigyazhatsz az almaira....
2019. szept. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!