Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Jelez valamit ha néhany napja...

Jelez valamit ha néhany napja babám sokat alszik nappal?

Figyelt kérdés
Éjszaka alszik ébredés nélkül 10 órát kb,(+ - félóra) Ha fogzik párszor felsír álmában.Nappal 2szer alszik. Eddig délelőtt fél órát ebéd után másfelet. Néhány napja délelőtt másfelet, ebéd után 2őt vagy 3at 😯 ezen kívül jókedvű,aktív,betegségnek semmi jele, jól is eszik. Fogzása most szünetel. Talán ez az oka,hogy most többet tud pihenni? Amugy korán fekvő,korán kelő,mert este 7től szik reggel 5ig. Kivéve tegnap 19:45től 6:45ig 😯 Vagy éppen átalakítja a napirendjét?

2019. okt. 4. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy szerencsés vagy.
2019. okt. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon erős hidegfront van és sokat is hűlt a levegő, ilyenkor vannak babák akik sokkal többet alszanak. Például az enyém is nagyon megérzi, az elmúlt pár napban rendszeresen 2-3 órákkal többet alszik mint szokott. Majd visszaáll.
2019. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem irtad mennyi idős, mozgásfejlődéssel hogy áll? Az én lányom akkor kezdett el többet, és jobban aludni nappal, mikor járni tanult.
2019. okt. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam másfél éves. 2dik éjszaka hogy picit jobban alszik. Én is a frontra fogom. 😅
2019. okt. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
11hónapos,az lemaradt. Még csak mászik, feláll de kapaszkodik, bútorok mentén lépked.
2019. okt. 4. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!