Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mi lehet az oka, hogy a 8...

Mi lehet az oka, hogy a 8 hónapos babám napközben nagy nyüglődés és hiszti, sírás után alszik cska el nagy nehezen?

Figyelt kérdés
Se ringatva se cicin nem akar elaludni küzd az alvás ellen pedig már fáradt, figyelek rá hogy ne fáradjon túl de már álmos is legyen de mostanában nagyon nehezen tudom elaltatni... Valakinek valami hasonló? Vagy tapasztalatok? Ez csak napközben van, este szépen elalszik

#alvás #baba #hiszti #nyűgösseg
2019. okt. 25. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így aludt el szintén 8 hónapos. Aztán kb. 2 hete nem alszik nappal egyáltalán, csak este. Szóval olyan délután 4-től este 7-ig folyamatos nyávogás, ordítás, hiszti van,de sehogy sem alszik próbáltam már mindent. Ja és hajnali 4kor kel. Kivagyunk. Tanácsot nem tudok adni én csak azzal vigasztalom magam, hogy elmúlik. 😁
2019. okt. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hú az nem semmi és most hány hónapos?
2019. okt. 25. 09:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam új mozgásforma előtt csinálta ezt. Nem tudtam mit kezdeni vele, harcoltunk az elalvással ugyanígy csak nappal, még elmaradt alvás is volt.. pont az elmaradt alvásnál egyszer csak arra figyeltem fel, hogy mászik a gyerek, addig csak kúszott. De ekkor már 2 hete küzdöttünk az alvással. Pár nappal később lehiggadt és pár napig könnyebben elaludt nappal. (Nem tartott sokáig mondjuk..) most ez csak példa volt, mert a fiamnál a mászás volt a legfeltűnőbb. Felállás, önálló járás, minden mozgásforma előtt ez ment.
2019. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem :) ez jó hír, remélem nálunk is lesz valami akkor :)
2019. okt. 25. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most kilenc hónapos, ugyan ezt csinálja kb egy hónapja. Egy kínlódás délután elaltatni. Délelőtt alszik egy órát, akkor nincs gond, simán elalszik. Viszont délután össze vissza nyűglődik, kűzd, egy órába is beletelik mire nagy sírások árán elaltatom. Én arra gondolok, hogy egyre jobban kitárul előtte a világ, felállt, lépeget, és minden jobban érdekli az alvásnàl. Este viszont simán elalszik.
2019. okt. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam hogy minden érdekli vagy mougasfejlodes de kell aludnia mert álmos
2019. okt. 25. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!