Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Légzésfigyelőt is ajánlatos...

Légzésfigyelőt is ajánlatos venni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Persze.
2019. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Koraszülött illetve kis testsúllyal született babánál ajánlatos. Máskülönben a saját megnyugtatásod végett vehetsz, de értelme csak akkor van, ha tudsz csecsemőt újjáéleszteni.
2019. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Mi mindhárom gyereknél használtuk. Egyszer riasztott be. Kb 1 mp alatt átértem a gyerekszobába, de kiderült, hogy a feleségem már ott volt. Valójában ő vette ki a babát az ágyból, mert nyöszörgött (mármint baba), és nem kapcsolta ki figyelőt. Úgyhogy az is vaklárma volt :)


Ha van rá lehetőséged, szerintem mindenképpen használjátok. Plusz egy biztonsági faktor. A minimális kockázatot is kerüljétek, ha létezik rá megoldás.

2019. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kamikaze0521 válasza:
Mindenféleképpen!
2019. okt. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csak akkor van értelme, ha tudsz újraéleszteni (tudod mit kell csinálni, és nem esel pánikba), mert mire kiér a mentő, addigra késő. Ha nem vagy képes az az újraélesztésre, akkor felesleges. (A legtöbb esetben szerencsére egyéként is az.)
2019. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

"Csak akkor van értelme, ha tudsz újraéleszteni (tudod mit kell csinálni, és nem esel pánikba), mert mire kiér a mentő, addigra késő"


Ezzel vitatkoznék. Egyrészt számos példát láttunk és látunk rá, hogy szülőként vészhelyzetben az ember szó szerint csodákra képes (én már éltem át ilyesmit és máig nem tudom, mi vezetett, de alighanem akkor megmentettem a kislányomat a megfulladástól), másrészt, ha baj van, felhívod a mentőket és ha minden jól jön ki, levezénylik neked az újraélesztést és ki tudsz tartani addig, amíg a mentő ki nem ér. Erre is volt már sok példa.

2019. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!