Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyit alszik napközben 1 év...

Mennyit alszik napközben 1 év körüli babátok?

Figyelt kérdés
Lánykám alvás igénye azt hiszem megváltozott. Eddig aludt 2,5-3 órát napközben most 13 hónaposan alszik 30 percet max 1 órát 🤷‍♀️ Szerintem ez ebben a korban kevés de nem tudom.
2019. okt. 26. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
15 hónapos a kislányom, még napi 2x alszik, átlagosan 1-1,5 órát. Mindig is jó alvó volt.
2019. okt. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

13 hónapos fiam jó ideje már csak egyszer alszik délután ebéd után, de akkor másfél-2 órát minimum.

Szerintem is kevés a fél óra...

2019. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat ha ugy latod heleh neki ennyi akkor eleg neki. Lanyom sose vopt nappal nagy alvo este hala az egnek alszik. Most egy eves nappal kb 1.5 orat alszik. Ha mazlim van akkor 2t ha epp nincs akkor 1t.
2019. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még változhat. Nálunk is volt olyan hogy 20 percet aludt napközben (mondjuk akkor még 2x aludt) amikor átálltunk a nappali 1 alvásra, az elején fél-1 órákat aludt. Majd beállt.Most 14 hónapos. Délben alszik min 1 - max. 3 órát.
2019. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A napokban múlt 1 éves a lányom. Egyszer alszik általában 1-1,5 órát. Éjszaka viszont általában este 9-től reggel 8-ig.
2019. okt. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1x alszik, nagyjából két órát.
2019. okt. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Éjszaka mennyit alszik? Nekem pl éjszaka nagyon jól és sokat alszik a lányom, nappal nem alszik sokat. Ennyi idősen kb 1 óra volt és azóta is (2,5 éves).
2019. okt. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!