Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mozgásfejlődés miatti gyakori...

Mozgásfejlődés miatti gyakori ébredés meddig tart?

Figyelt kérdés
Napok óta alig alszom, mert álmában átfordul a gyerek, és ettől felébred. Nagyon-nagyon sokszor. Azt hallottam, hogy ezek kb 1-2 hétig tartanak, amikor megtanul egy új mozgásformát. Tényleg? Hamarosan megint aludhatok 1-2 órát egyhuzamban?
2019. okt. 31. 08:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ettől felébred, akkor hagyd, hogy magától újra elaludjon- Ne gyújts villanyt, ne vedd fel. ha nem nagyon sír, ne is menj be hozzá, mert ettől teljesen felébred.
2019. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egy szobában alszunk. Az a baj, hogy ő nem tud háton aludni, sose tudott. Minél később fordítom vissza hasra, annál jobban felébred. Ha el tudom csípni és minél előbb megfordítom, akkor van esély rá, hogy alszik tovább.

Villanyt sose kapcsolok, és nem is veszem fel addig, amíg nem tuti, hogy teljesen felébredt

2019. okt. 31. 08:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, és ő nem tud magától elaludni :(
2019. okt. 31. 08:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát mi nálunk kb. 2hete így zajlik. Csak nekünk annyi hogy háton alszik és álmába hasra fordul kutyagol és közben csukott szemmel sír... eléggé kivagyok örülök ha éjszaka alszik 3-4 órát :/ azon kivül, hogy a többi részében fent vagyunk vele még abban a 3-4órában is vagy 10szer felkel. Most 2 hét után annyira kimerült hogy este 9től reggel 6ig aludt de azóta is pörög. Nekem most álom volt hogy este 10től én is tudtam reggel 6ig aludni, de úgy érzem éjszaka kezdődik előröl minden. 7hónaposak vagyunk a mászás és a felülés közepén nem egyszerű most jó lesz mert 3 napig az apjáé az éjszaka, remélem addigra történik valami :D
2019. okt. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg pár hét az egész. Az én fiam hason alvó volt és mikor megtanult hanyatt fordulni akkor állandóan hanyatt vágta magát de valahogy félálomba sose sikerült visszafordulni hasra (pedig akkor már ébren simán hasra fordult), így mindig én fordítottam vissza különben ő is teljesen felébresztette magát. Jobb volt ha gyorsan reagálok. De aztán (már nem emlékszem) kb 2-3 hét alatt rendeződött.

Minden új mozgásforma megviselte. De a legrosszabb az volt mikor megtanult állni, mert azzal hogy felállt rögtön teljesen fel is ébresztette magát.

2019. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 hónapig tartott... Azért ennyire sűrűn nem ébredt, de mindig nagyon sírt. Fogzással megspékelve. Ha rosszul csíptem el, és kizökkent, akkor 2-3 óra pörgés volt a jutalmam. 😀
2019. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!