Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Csak én nem tudom elaltatni a...

Csak én nem tudom elaltatni a lányomat. Rajtam kívül bárkinek elalszik. Miért van ez, mit tegyek? Nagyon elkeseredtem.

Figyelt kérdés

Fél éves a lányom. Amíg kisebb volt, belealudt a cumisüvegébe (tápszeres), de mostanában vacsora után altatni kell. A gond itt van: BÁRKI más el tudja altatni rajtam kívül. Egy szinte idegen rokon is. De nekem ha ringatom, ha éneklek, ha melléfekszem, ha simogatom, semmi nem működik ami a többieknek igen. Egy ideig nevetgél, játszik, tekereg, majd elfárad és addig sír, amíg valaki át nem veszi vagy bele nem fárad, de az órákba telik. Nyilván ekkor sajnálom szegényt, így átadom a férjemnek, és kb 2 perc alatt elalszik a kezében. Már annyira elkeseredtem, hogy gyakran meg se próbálom. Annyira, de annyira rosszul esik, biztosan valamit nagyon elrontottam...nem vesz komolyan? Érez rajtam valamit? Próbálok nagyon nyugodt, nagyon fesztelen lenni a sikertelenség ellenére. Mit tegyek? Már szinte feleslegesnek érzem magam.


Köszönöm a segítséget.


2019. nov. 3. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk az apja altatta, pont emiatt, mert nekem nem aludt el. Egyáltalán nem érdekelt, örültem neki, hogy nem nekem kell csinálnom.
2019. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megérzi a feszültségedet, idegességedet.
2019. nov. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó anya vagy (L) Ne aggódj
2019. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!