Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Meddig szabad pár hónapos...

Meddig szabad pár hónapos babának a hordozóban lennie?

Figyelt kérdés
Védőnői tanácsra (sokat bukik) evés után néha beteszem a hordozóba. Sétálni is így indulunk el. Sokszor séta közben elalszik. Viszont valahol azt hallottam hogy X időnél többet nem lehet benne mert ártalmas. Nem tudom mennyi ez az idő így ki szoktam venni, de akkor felébred szegény és nyűgös.
2019. nov. 4. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

1,5 h kb a max javaslat..


Összeeshet a tüdeje


Védőnőtől ilyet se hallottam még..

Adamo hinta jobb lenne,

Bár bekem a mózesem is dönthető a babakocsin

2019. nov. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kb 40 perc. Marhára nem tesz jót a gerincének. Az egy autóbiztonsági ülés.
2019. nov. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Magadra kötni próbàltad mar helyette? Az kifejezetten jò az izmainak, csontjainak ès akkor sem bukna annyit. Autos hordozòban a lehető legkevesebbet egèsseges tölteni, tehat csak míg utaztok.
2019. nov. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos, még mindig sokat bukik, de ha elindulunk babakocsival (mózesben), akkor nem jön belőle a tej érdekes módon. Szerintem próbáld meg mózesben sétáltatni, sokkal pihentetőbb neki. Én azt vettem észre, tök mindegy, mit csinálok, ha bukik, bukik. Nyilván mert sokat szopik, most már azért nem olyan gyakran, de vannak időszakok (fogzás, nyűgösség), amikor csak a cici nyugtató.
2019. nov. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!