Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 18 hónapos kislányom 2 hónapja...

18 hónapos kislányom 2 hónapja elhagyta a szopizast. Azóta katasztrófa a nappali altatás. Harcol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy ideje már csak altatáshoz kellett neki. Amit szépen magától elhagyott. KB ugyan ettől jár bölcsibe is (külföld) ahol gond nélkül ebéd után alszik. Itthon viszont azóta, hogy nincs szopi amibe bealszik szó szert küzdenünk kell. Katasztrófa. Viszont olyan fáradt, hogy őrjöng. Kezelhetetlen. Babakocsiban sem akar aludni mint régen. Se kendőben. Autóban még igen nah de nem korozhetek vele folyton ebéd után.

Ma is ebéd után csak harcoltunk ő meg már a földhöz verte magát. . Végül fél 2 körül kB kidőlt.Mit tegyek?


2019. nov. 8. 15:29
 1/1 bodnar edit ***** válasza:
100%
Hát igen, nagyon hamar hozzá szoknak mindenhez! Az én lányom is evés közben aludt el, már untam hogy órákig eszik. Nos kikötöttem az üveget neki és hozzá szokott. Utána állandóan követelte, először tea majd ahogy nőtt vizet tettünk az üvegbe de nem szúrtuk ki a cumiját. Késöbb már csak a cumi volt a szájába, nehezen szokott le! Ez is mutatja, milyen kárt okozhatunk! No s kérdezze meg a nővért, mit lehetne tenni? Vagy kérdezze meg , mit tesznek a bölcsiben, hogy ott elalszik. Lehetne egy halk zenét lejátszani, amin elalszik esetleg. Végül is egy bizonyos rendszerességre kell rászoktatni, ami lehet több napig is eltart! Ha mindig ugyan abban az időben eszik és utána alszik, meg fogja szokni. Feküdjön mellé, meséljen neki, szóljon a zene, elöbb utóbb aludni fog! De szakember biztosan fog segíteni! Sok sikert!
2019. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!