Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A bölcsitöl teljesen felborult...

A bölcsitöl teljesen felborult az alvása. Tanácstalan vagyok, mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Kislányom nyár végén mult két éves. Mindig jo alvo volt, sose kellett altatni, befeküdt az ágyába és szépen elaludt. Este 8-reggel 8-ig meg se mukkant. Oktoberben elkezdte a bölcsit, reggelente sir h nem akar menni, még nem igazán szokta meg. azota teljesen felborult az alvása. Délután némi vergödés után elalszik, de este 1 órát legalább ordit, h nem akar aludni. Iszonyatosan tiltakozik és semmivel nem lehet megnyugtatni. Nem kell neki az eddig szeretett alvoska, nem jo ha simizem, ha mellé fekszek. Nemkell neki a megszokott altatodal, nem lehet ringatni. Egyszerüen minden ellen tiltakozik és ordit h nem fekszik le. Éjjel is sokat felsir és ugyanugy ordit. Nagyon el vagyok keseredve, nem tudom mikor lesz ennek vége. Már nagyon fáradunk és egyre nehezebb nyugodtnak maradni ezekben a helyzetekben. Nem tudom, mit probáljak még ki, h megnyugtassam este és ne legyen ez a cirkusz. A slusszpoén h ö mondja este fél8-kor h szeretne aludni és elindul az ágyába...befekszik, eltelik 10 mp és kezdödik az orditás h nem akar aludni. Nem értem...
2019. nov. 10. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Valószínüleg kicsit felkavarta a bölcsibe járás. Még nem szokta meg.Légy türelemmel. El fog múlni.
2019. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!