Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akiknek a babajuk csak sotetbe...

Akiknek a babajuk csak sotetben tudott be aludni azok hogy oldottak meg a nappali alvasokat?

Figyelt kérdés
Alvas sotetben
2019. nov. 13. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Hat.. redőny? Black outos fuggony/rolo? + tomor ajto? Nem annyira bonyolult ez.
2019. nov. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehuztam a redonyt megis hogy? Vahy hogy erted ezt a nappali sotetben alvos megoldast?
2019. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehúzom a redőnyt az ajtóra sötétítőt teszek.
2019. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Ezzel amúgy a kedves nővéremék borzasztóan megszívták. Ők is csak sötétben altatták a babát nappal is, majd bekerült fél évre bölcsibe majd oviba, ahol nem fognak és nem is tudnak teljesen besötétíteni, ezért a gyerek hónapokig nem tudott ott aludni. Déli alvás idejére haza kellett vinni, mert nyilván ő is fáradt volt, sírt, nem hagyta a többi gyereket aludni, így nővéremnek fel kellett mondania a munkahelyén mert nem tudták máshogy megoldani. Ez egy sarkalatos példa, de szerettem volna rávilágítani hogy óvatosan próbáld meg megszoktatni vele a fényt. Nyilván nem a totál világos kell, de hogy nincs teljes sötét.
2019. nov. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4# valaszolonak teljesen igaza van! A hugom babaja is ejjel nappal sotetben volt altatva es kesobb o sem tudott vilagosban aludni,egyebkent sok blog szol errol hogy kepesek a nappalt az ejszakaval felcserelni emiatt es kesobb is lehetnek problemak,ha feny van nemtud aludni nappal.


En a fiamat nyilvan nem tuzo napon altattam nyaron de nem is teljesen sotetben,de tudta mikor van nappal.

2019. nov. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!