Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyire biztonságos, ha egy...

Mennyire biztonságos, ha egy 7 hónapos az Adamo-hintában alszik?

Figyelt kérdés

Nevelt babáim 6 és 7 hónaposak. Pár napja vettünk nekik Adamo-hintát,mivel a picinek fejletlen az idegrendszere,megkésett a mozgásfejlődése. Nemrég jöttünk haza a kórházból. A Katona-módszer mellé javasolták a hintáztatást. Azóta mindketten a hintában alszanak el,a 6 hónapost vissza tudom tenni az ágyába,alszik tovább.

De a 7 hónaposom rögtön ébred,ahogy megpróbálkozom vele. Viszont a hintában alszik 1-1,5 órát. Nappali alvásról van szó,és nem marad felügyelet nélkül. De neki ez egészséges,pihentető alvás? Jókedvűen ébred,ebből gondolom,hogy igen. Csak arra vagyok kíváncsi,más is hagyott benne aludni ekkora babát?



#biztonság #altatás #Adamo-hinta
2019. nov. 20. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nappal nyugodtan aludhat benne, csak éjszaka ne. 😊
2019. nov. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen biztonságos, pont ennyi idős volt a lányom mikor megszerette és nappal ott aludt.
2019. nov. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne biztonságos? Jó, hogy találtatok egy olyan megoldást amiben jót tud aludni. Ez valakinek a járókat, valaki a babahordozó vagy hurci kendő, nektek a hinta! :)
2019. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Én is örülök,hogy a hintában jót tud aludni. Eddig ölben aludt el sétáltatva,utána le tudtam tenni. De közel 9 kg. Negyedórát sétáltam vele,mire elaludt. Mèg jó,hogy este nincs ilyen gond,a tápszerbe simán belealszik😃.

Mindenkinek ment a zöld kéz.

2019. nov. 20. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!