Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Segítsetek,van egy 6hónapos kisfiam. Az első 1-2 hónapban nem volt baj az altatással,aztán jöttek a sírások nyöszörgések,kb 2 hetente változtatni kellett az altatási módseren. Most szombat óta ott tartunk hogy amikor kezd fáradt lenni csak sír és kiabál egyszerűen sehol nem akar elaludni mostmár ha utazunk már a kocsiban sem.kimerülésig sír nappal is és éjszaka is. Nem tudom mi lehet a baj,segítsetek aki volt már ilyen helyzetbe,tanácstalan vagyok.

2020. jan. 11. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg fogzás? Vagy növekedési ugrás is lehet. Mennyit alszik napközben? Lehet, hogy túlfárad és azért nem tud elaludni.
2020. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fogzásra énis gondoltam de hiába kenem neki segítek rajta akkor is csak a sírás. Nappal sem nagyon tud aludni mikor hogy van hogy 2*1.5 óra de van hogy egy 30 perc és 2*1óra ezek is kínkeservesen
2020. jan. 11. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Áh, értem. Hát estleg még azt próbáld meg, hogy napközben hamarabb elviszed aludni. Még mielőtt ő adná jelét a fáradságnak. Az én kisfiam most lesz 7 hónapos. Reggel kevesebbet bír ébren, szóval ott próbáld meg másfél órával ébredés után elvinni aludni. Utána kb 2-2,5 órát bírnak ébren. Hátha ez segít.
2020. jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanígy megy kb, mint amit a 3. válaszban írnak :) annyit még hozzátennék,hátha nem hülyeség,hogy a mozgásfejlődés is lehet ludas szerintem. Bár olvasom,hogy régebb óta nehezen alszik el,de az utóbbi hetek nehézségei esetleg lehetnek ezért..


A lányom 6 hónaposan kezdett el forogni, de úgy, hogy előtte kb semmit nem akart csinálni,aztán bumm hátról hasra fordult másnap mindkét irányba,harmadnap hasról hátra stb. Őt ez viselte meg jobban, meglátszott az alvásán is. Álmos volt,de nem tudott elaludni vagy csak nehezen. Akkor is fel-fel ébredt, már fordult volna.

2020. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!