Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik csak leteszik a 2-3+...

Akik csak leteszik a 2-3+ honapos babat, es alszik, ezt mikor teszitek, ha mar asit, de meg kokedvu, vagy ha mar sir, es alig lat a faradtsagtol?

Figyelt kérdés

2020. febr. 2. 04:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szopizás közben bebólint..

Büfi

Letesz

Alszik


/ aztán 4,5 hónaposan indult a fogzás és ez gyönyörűen el is múlt.. visszajött 11 hónaposan, amikor ő kérte az ágyat.. majd elromlott 16 hónaposan...19 hónapos.. még nem jött helyre/

2020. febr. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


4.5-11 hó közt a fogzás szünetekben simán le lehetett tenni..

Akkor vállon 5 p nyugi


Kicsit “leeresztett”, áthangolódott alvásra

Kiságyba be

Alvás


Ha nyüzsi volt házon kívül, akkor kendőbe be.. simán elaludt


Most ugyanez babakocsival működik...

Akár esküvőn is elalszik ott ha jó napja van


/ 2. Szeparációs szorongása van... plusz jön a kistesó 2-3 héten belül.. nem csoda, ha nem alszik..

Én sem/

2020. febr. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom, h max 2.5-3 orat bir ebren. Figyelem az idot. Akkor mar pirosak a kis szemei es nyafizik. Akkor lerakom az agyaba. Par perc es alszik . 5.5 hos. (Szopizik amigy, de nem alszik el rajta csak este.)
2020. febr. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már nyűgös, akkor nem fog elaludni, akkor már elkéstem.
2020. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sosem szabad megvárni amíg túlfárad. Ebben a korban kb 1,5-2 órát tudnak ébren lenni, akkor el kell vinni aludni.
2020. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!