Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 évese másnak is ébred éjjel?

3 évese másnak is ébred éjjel?

Figyelt kérdés
Egy kezemen megtudom számolni hányszor aludta végig az éjszakát a fiam. 3 éves múlt novemberben de még mindig felébred egyszer vagy kétszer éjszaka. Általában szól, hogy anyaa, én meg mondom, hogy tente és legtöbbször vissza is alszik. Tavasztól már át szeretnénk tenni a saját szobájába, de így hogy? Mire észreveszem, hogy felébredt már vissza se bírom altatni majd.

2020. febr. 14. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:

2,5 éves a fiam. Két éves volt mikor lettek olyan éjszakái amiket átaludt. Most olyan felesben vagyunk, szóval vagy átalussza vagy nem. Nem tervezem átrakni másik szobába még, tudom hogy vagy nagyon kitolnék saját magammal vagy az első ébredés után úgyis ott lenne mellettem.

Ha abba belegondolok, hogy idén töltöm a 35-őt és én se tudok úgy végigaludni egy éjszakát, hogy ne ébrednek min2-3x akkor mit várok tőle? Annyi előnyök van, hogy én már egyedül is vissza tudok aludni.

2020. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. 4 éves lányom mostanában már TALÁN végigalussza az éjszakát. De nem mindig. Szomjas, "álmában" de inkább félálomban beszél, kiabál, elindul felfedezőútra... Annyi minden történik egy éjszaka... Reggel az ötödére sem emlékszem :))
2020. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó alvó a fiam. Bár nem velünk alszik hanem a szobájában. Most 2 hete alussza át az éjszakát. 1,5 éves. Eddig 1x felkelt tejet inni.

Nővérem kisfia most lesz 6!!! éves és minden éjjel felkel pedig ők egy szobában alszanak.

Azt hiszem gyerek függő. Az én fiam nyugodt, jól el van egyedül, nem félős, sosem láttam rajta, hogy mondjuk a sötét zavarná. Az unoka öcsém teljesen más. Szóval teljesen mindegy mit mondunk. Neked nem lesz jobb ha azt mondom a 1,5 évesem átalussza az éjszakát. Sőt a barátnőm kislánya 3 hónapos kora óta....

Kitartás, az elején biztosan nehéz lesz.

2020. febr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3,5 a fiam, ovi óta felkel éjjel és Átjön közénk. Előtte változó volt, volt hogy átaludta, volt hogy kiabált hogy anya, akkor befekudtem mellé és aludt tovább.
2020. febr. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!