Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 éves még mindig kell éjszaka...

3 éves még mindig kell éjszaka tudtok ajánlani valami homeopátiás gyógyszert amitől jobban aludna?

Figyelt kérdés
3 éves volt a fiam decemberben de egy kezemen megtudom számolni hányszor aludta végig az éjszakát. Már teljesen kivagyok merülve, mindig fáradt, feszült vagyok. Velünk egy szobában alszik de saját ágyában. Gyakran átjön közénk. Tavasszal külön szobába akarjuk tenni de így, hogy? Mire észreveszem, hogy felvan már vissza se alszik. Tesót is akartunk ekkora de nincs energiám így még egyre ami bánt mert két gyereket akartunk. Délután alszik kb 1től 3ig. Este pedig 9től 7ig de egyszer vagy inkább kétszer mindig ébred. Délutáni alvásról nem akarom leszoktatni mert ovis és ugye ott is alszanak.

2020. febr. 18. 11:51
 1/7 A kérdező kommentje:
*kel
2020. febr. 18. 11:53
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem akarlak elkeseríteni, de a homeopátia semmit nem ér.
2020. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Nálunk most a motivációs tábla vált be, ha pszichés a dolog.

Vettem egy mágneses falra akasztható táblát, felrajzoltam egy naptárat és minden átaludt éjszakáért jár egy szívecske, de lehet napocska is teljesen mindegy, és ha összegyűlik 10 akkor kap valami apróságot, pl fagyi, gumicukor, játszóház,csoki,kisautó lényeg hogy a kedvence legyen.

Most már 1 hónapja csináljuk, nagyon jól haladunk , gyorsan gyűlnek a szívecskék.

2020. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
28éves vagyok és még mindig felkelek 1x-2x pisilni vagy inni
2020. febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sedatif-PC

Már rég külön szobába kellett volna tenni

2020. febr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyik fiam sem alussza át az éjszakát. A nagy nyáron lesz 6, a kicsi 3. Átlagban éjjel egyszer kelnek fejenként. Vagy pisi vagy innivaló vagy rossz álom. Próbálkoztunk mindennel a fehér zajtól kezdve a kislámpáig, a nem itatásig stb. Egyszer majd elmúlik. Hozzáteszem én is kamaszkoromig ébredtem éjjel...
2020. febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy az együtt alvás a gond. Én is ettől tartottam és mivel volt plusz egy szobánk az első perctől kezdve ott van. Természetesen még pici volt és szoptattam ott aludtam, aztán egyre ritkábban aludtam vele.


2 éves és még mindig kell 1x de van bent neki tej, megissza és visszaalszik. Persze van amikor rosszat álmodik akkor mennem kell, megnyugtatom, visszaalszik és én is kijovok.


KB másfél éves volt mikor kijott az ágyból így kiszedtunk 3 rácsot, mondanom sem kell hogy hajnali 2-3 körül megjelenő nálunk, visszatettuk a racsokat és parnakat tettünk az ágy elé ha atmaszna be üsse meg magát de érdekes nem jött ki többet, a mai napig sem.


Szerintem a kisfia is úgy van vele hogy nincs akadály ráadásul ott vagytok hát persze hogy oda bújik. Ha külön szobája lesz csak megszokja de biztos nehéz lesz 3 év együttlét után egyedül neki.

2020. febr. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!