Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ki hogyan altatja egyszerre a...

Ki hogyan altatja egyszerre a gyerekeit este?

Figyelt kérdés

Légyszíves írjátok meg hogy altatjátok este egyszerre a gyerekeiteket, adjatok tanácsot.

A delikvensek

két és fél és 5 hónapos lányok. Az 5 hónaposom általában szopizás közben alszik el este, ő így a legnagyobb hangzavarban is el tud aludni. A nagylánnyal jó ideje küzdünk nappal is hogy aludjon. Konkrétan túlpörgeti magát, minden más jobban érdekli. Sokszor magamra maradok velük estére is és egyszerűen már nem bírok mit kitalálni hogy aludjon. Most azt csináltuk párszor hogy a kicsi elaludt velem a nagy pedig közben játszott, majd külön elaludt velem utána, de ezt nem szeretném hosszú távon...


2020. febr. 20. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem 1 éves lányom van, 2,5 éves fiam.

Én úgy szoktam,hogy tényleg egyszerre altatom őket. A lányom még szopizik ugye, ő bealszik rajta,közben odabújik a fiam is és simizem addig amíg el nem alszik. Persze előtte elfáradnak rendesen ☺️

2020. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik 3éves, a kicsi 1éves. Nekem az vált be, hogy a kicsi alszik el hamarabb. Az esti rutint is elôbb kezdjük vele, kb. mikor ôt elaltattam, a nagyobbik akkor megy fürödni. Így mire a naggyal megyek aludni, a kicsi már alszik.


Napközben viszont komplikáltabb, mert a kicsi még kétszer alszik, a nagy meg ugye csak egyszer. Ilyenkor nem feksz be az ágyba mellé, csak melléülök egy székre, fogom a kezét, a kicsinek meg próbálom elterelni a figyelmét mindennel (játékokkal, vagy énekléssel) hogy ne magyarázzon, hangoskodjon.

2020. febr. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nálunk csak akkor válik ez be ha már brutál fáradt, le sem hajlandó feküdni mellénk konkrétan. De megpróbálom kicsit jobban lefárasztani előtte
2020. febr. 21. 08:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Másfél éves fiam és 3 éves lányom van. Este pihenőszékben elringatom a kicsit először. Később a nagyot is. Ha meg a kicsi felébred és már a nagyot is átlátni kell akkor mindkettőt egyszerre ringatom mivel két pihenőszékünk van. Most pedig mindjárt megszületik a harmadik babám aki szintén fiú lesz.
2020. febr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!