Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik maguk mellett altatják a...

Akik maguk mellett altatják a babát szoptatás közben (9-12 hónapos babák szüleinek válaszai érdekelnek elsősorban) mennyi időt vártok mielőtt átrakjátok a kiságyba?

Figyelt kérdés
Hogy sikerül ez a művelet? A hóna alatt fogjátok meg a kicsit? Tudom buta kérdésnek tűnhet de elég vékony testalkatú vagyok és egyszerűen nem tudok úgy a háta alá nyúlni mint régen..meg hát elég jó súlyban is van a babám 😂
2020. márc. 3. 21:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem sehogy sem sikerült átrakni, ugyhogy az ágyunk mellett van a kiságya. Az egyik oldala leszedve.
2020. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az enyém születése óta mozdíthatatlan, ha elaludt, nem lehet sehová tenni. Ezért velünk alszik, 14 hónapos, egy földre tett matracra akarom ázszoktatni lassan.
2020. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pár perc után vesz egy nagyon mély levegőt, akkor lehet mozgatni.
2020. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kislányom már 19hónapos de még így kell csinálnom. ( most veszünk neki rendes ágyat,akkor akarom megszoktatni vele hogy a saját ágyában aludjon el) Szóval este ha elaludt ( ezt onnan tudom biztosra hogy már nem szopja az ujját) kb. jó 20 percet várok,akkor ráadom a hálózsákot-ez sem egyszerű- és úgy rakom át a kiságyba.Szembe fordítom velem,a hóna alá nyúlok,közben tartom a fejét is pár ujjammal,mert attól tuti felkelne ha nem tartanám,majd úgy le a kiságyba. Sajnos ezt nem igazán tudom leírni,ki kell tapasztalnod. Már nekem is nagyon nehéz mert nem tudom úgy tartani mint régen.
2020. márc. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sehogy!örülök ha elalszik nem h mozgassam.😃9 hónapos egynap max ha alszik 2 alkalommal.abbol eggy 20 percig ha tart.😂😂
2020. márc. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó válaszoló, éjszaka veletek alszik egy ágyban?

2020. márc. 6. 10:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen születèse óta.😊😊😊
2020. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én nem mertem a mi agyunkban hagyni már mikor elaludt, ezért kezdtem el áttenni aztán minden alkalommal!

Ti hogy oldjátok meg? Nem nagyon mocorog álmában? 10 hónapos kora óta teszem át mert már nem fértem el tőle az ágyunkban😂

2020. márc. 6. 10:20
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsi előbb elküldte, szóval ez a két ok kombója vett rá a változtatásra..
2020. márc. 6. 10:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem.nem okozott különösebbb próblèmat az alvàsnàl az h melettem aludt,amúgy is èber alvó vagyok mindenre felkelek.😁A nagyobbik kislànyom ő màr 6fèl,koraszülött volt 35 hètre született,fèltettem ezèrt aludt velem így a kissebik màr ösztönböl alszik velem.😃.A gyerek àgyban kb 2 percet volt benne.De ki h èrzi .Ha te neked úgy kènyelmesebb h a kisàgyban van altasd úgy.Mikor a nagyobbik született a vèdő nő tanàcsàt kèrtem evvel kapcsolatban hennyire egèzsèges ha velem alszik,akkor ő azt monta h a baba a te alvàsritmusodat veszi fel.A légzèst is eggyaràst.Kevesebb a gyermekàgyi halàl azoknàl akik maguk melett altatjàk a babàt.😆😆😆😆
2020. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!