Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 22-24 fokban este mit adnátok...

22-24 fokban este mit adnátok az újszülöttre? Sapka kell?

Figyelt kérdés
Body+rugi és egy takaró szokott rajta lenni, 3 hetes. Kis vékony sapka kell?
2020. márc. 18. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem ne adj.


De attól is függ, mekkora, egészséges-e, van-e haja, volt-e fejmosás este, és melegvérű-e vagy fázós.

2020. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A lakásban??? SAPKA SEMMI ESETRE sem kell, föleg nem ilyen túlfütött lakásban!
2020. márc. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miénk is három hetes, body+rugdalózó, néha elalvás előtt lehet rárakni hálózsákot de elég ritkán sikerül, így +1 takaró, de már lerúgja magáról. Nem érzékeltem, hogy fázott volna, inkább néha melege volt. Sapkát eszembe se jutott ráadni
2020. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

24-25 fokban: vékony hálózsák és rövid body

22-23 fokban: vékony hálózsák és hosszú rugi

2020. márc. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Sapka semmi képpen sem kell!!

Ugye tudod, hogy ilyen kisbabának veszélyes a takaró?

2020. márc. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
3-mas vagyok, én úgy szoktam betakarni, hogy ne legyen gyűrődés a takarón, és alul valamivel odaerősítem valamihez, hogy ne tudja felhúzni a fejére, így csak lefelé tudja mozgatni.
2020. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Volt nálunk a védőnő, akkor hosszú body+rövid rugi volt rajta, azt mondta ez így a max, meg ne süljön. Majd aznap volt a háziorvos, ránkförmedt, hogy azonnal bugyoláljuk be, mert megfagy a gyerek. Így első babával nehéz..
2020. márc. 20. 09:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szokjunk hozzá, hogy mindenki mindenhol mást mond, az ösztöneidre hallgass, meg a gyerekre. Nekem is mást mondott a védőnő, az orvos, a szoptatási tanácsadó, így mi úgy döntöttünk hogy nézzük a babát, így most 21-22 fokban teljesen elvan... De ez mindennel kapcsolatban így van, nem találkoztam még két emberrel aki ugyanazt mondta volna bármiről a babával kapcsolatban. Hallgass meg mindent, majd dönts saját belátásod szerint.
2020. márc. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 khniki ***** válasza:
A tarkójához tedd a szádat! Ha jó meleg, akkor jól van öltöztetve. Ha izzadt - melege van, ha hideg - fázik.
2020. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!