Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nyekereg, sírdogál alvás...

Nyekereg, sírdogál alvás közben, mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

4 hetes a babám, alvás közben gyakran nyöszörög - elég hangosan-, sírdogál, ficánkol, de nem kel fel. Ha felveszem, akkor is alszik tovább.

Nem lehet tőle aludni és nem tudom eldonteni, hogy mikor kel fel ténylegesen. Elmúlik majd? Simán az alvásciklkusok változása vagy valami problémája lehet?


2020. márc. 29. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak találgatni lehet sajnos. Hasfájás, frontérzékenység, diszkomfortérzet, melege van, fázik...
2020. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én gyerekeim közül is az egyik ugyanezt csinálta babakorában. Később ahogy fejlődött, ügyesedett, még az ágy rács is zörgött folyton éjszaka, mert neki-nekigurult. Takaró helyett hálózsákban altattam évekig, mert nem győztem volna takargatni. A hangokat kénytelenek voltunk megszokni, idővel elfogadtuk, hogy így alszik. Erős, egészséges, szófogadó, okos és rendkívül életteli, mozgékony gyerek lett, egészen nagy volt, mikor elmúlt a "nyugtalan" alvása. Szerintem a tied is hasonló lehet, nem betegségről van szó. Valószínűleg nem fogsz unatkozni mellette, és hihetetlenül sok örömöd fog telni benne. (Vigyázz, hogy ne érje baleset!)
2020. márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is így alszik a babám, amikor a kiságyban alszik (ezt nem tette már régóta sajnos). Most mellettünk alszik babafészekben, egyáltalán nem érzékeltem, hogy csinálná: vagy nem csinálja, vagy túl mélyen alszom. Próbáld ki, hátha. Persze ha elalszik a kiságyban, annak csak örülj. Nekem 5 hetes.
2020. márc. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Folyton csinálja, minden este. Napközben nem jellemző.

A mi ágyunkhoz van rögzítve a kiságy, kiszedtük az egyik falát.

2020. márc. 29. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!