Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Brutál rossz alvó babáknak...

Brutál rossz alvó babáknak valami honeopátiás készítmény javasolt? Bevált módszerek esetleg?

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos babám. 4 hónapja küzdünk. Minden éjjel egy horror!!

Ha nem 20 szor akkor fél óránkent kel és ringatással vagy ivással esetleg evéssel vossza alszik. A mai napn 2 órát aludtam...

Van bátmilyen homeópátiás készítmény esetleg gyógynövény amit lehetne alkalmazni?



2020. ápr. 26. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
A homeopátia placebo. Tanácsot nem tudok adni, nekem 2 hónapos a babám, egyenlőre hulla vagyok. Remélem hamarosan többet tudok aludni. Olvasnám a többi kommentet én is :)
2020. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A homeopátia semmire se jó, kuruzslás, kamu az egész.

Ha nem alszik a babád, ott valami gond van, és azt kellene kideríteni, mi zavarja.

Fogzás? Akkor azt kellene kezelni erre való gélekkel, krémekkel

Fázik? Melege van? Akkor azt kell megoldani

Szeparációs szorongás? Vedd magad mellé

Ezerféle oka lehet.

2020. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. A fogzáson túl vagyunk. A hőmérsékelt pont jó és mellettem alszik az elejétől fogva. Már minden kipróbáltunk. A citromfű teát olvastam még...lehet egy próbát megér.
2020. ápr. 26. 18:42
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Chamonilla CH15 elég jó, h h túl van a fogáson ? Minden foga kint van ? ❤️
2020. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
❤️helyett 😂 akart menni
2020. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem az also ketto kijott. A tobbinek nyoma sincsen. Azert ezt nem fognam a fogzasra
2020. ápr. 26. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pfff azt vágod hogy a fogzás az nem annyi h kijött kettő és túlvagyunk rajta? 😂😂😂 Akármikor jöhet a következő és akár hetekig kinlodhat vele.

Homeopátia meg kamu

2020. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kipróbáltam a homeobogyót, nem tudom talán ha a hajamra kentem volna hatásosabb lett volna. Nagyon sok minden miatt ebredhet, mozgásfejlődés, fogzás tényleg bármi.
2020. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Egy jó napirendet tudok javasolni. Meg ismétlődő szokásokat.


Nekem a Békés éjszakák, vidám nappalok c. Könyv segített.


A homeót felejtsd el, nem csak ebben a problémában, mindenben.

2020. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
Azt vágod, hogy 20 foga lesz összesen? :D Majd ha az mind kint van, akkor mondhatod, hogy túl vagytok rajta XD
2020. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!