Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb módszer?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a legjobb altatási módszer?

Kinek mi vált be?

Ha magamon altotom nem tudok haladni kB semmivel.

Ha ringatom leszakad a derekam.

Simán rakjam be kiságyba? Ki mire esküszik? Mi a legjobb altatási módszer hogy énis szabad legyek és a babának is jó legyen? Ki hogy altat? Persze az a legfontosabb hogy neki jó legyen de mi az a módszer amivel énis szabad lehetek valamennyire és ő is jól érzi magát?

Köszönöm a válaszokat 😊



2020. jún. 28. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon babafüggő is. Ki ne akarná ,hogy csak leteszi a gyereket és ő aludjon is magától ? 1 barátnőm van ,aki beteszi a kiságyba ,becsukja az ajtót és alszik a gyerek. Nálunk a babakocsi ,a hordozás és a mellen alvás vált be ,kb felváltva.Mikor mit igényelt a fiam. De a hordozást ajánlom neked ,akkor felszabadulnak a kezeid és tudsz mást is csinálni .
2020. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Hordozás és mellen altatás. Biztos van, aki elalszik a kiságyban egyedül, az enyém nem. Mondjuk attól is függ mekkora. Próbálok cicin altatni, aztán be a kiságyba a babafészekbe, általában sikerül. Ha nagyon nyugodt, csak rám kötve alszik. Ilyenkor pakolok, főzök, megszokta a zajz. Nekem még a friss levegőn altatás jött be babakocsiban vagy hordozókendőben, kint a teraszon 4 órákat is alszik.
2020. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, szóval ha nyugtalan, nyűgös nagyon, akkor kendőbe teszem. Már megint azok pontozgatnak le, akik szerint a kisbabát idomítani kell, hogy duguljon be, aludjon és hagyjon békén? Továbbra se kötelező szülni senkinek,akit zavar egy csecsemő. Alvás tréning felejtős. Testközelséget és szopizást igényel egy baba. Hidd el, magadrakötöd és végzel mindennel. Már megfőztem ma így a ragulevest meg a rizseshúst, kiteregettem és feltakarítottam a konyhát. Délután porszívózok, amíg alszik a teraszon. Az első 6-8 hónap ilyen.🤗
2020. aug. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!