Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4hónapos a babánk,szinte...

4hónapos a babánk,szinte minden egyes alvás elött nagy sírásba kezd kiorditja magát és elalszik.Ez miért van? Más babája csinálja ezt? Odabújok mellé nyugtatom látom rajta,h.álmos de mért sír annyira?Aztán egyszer csak elalszik

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!
2020. jún. 29. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Fáradt és azért sír. Miért nem veszed fel? Testközelben könnyebben elalszik, mintha csak odabújsz.
2020. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bújás cipelés minden van.Nem hagyon sírni.
2020. jún. 29. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Próbáld a fáradtság első jelénél elkezdeni altatni. Lányom volt olyan, ha túl fáradt volt ordított torka szakadtából. Próbálj besötétíteni, dúdolni neki és ringatni, ha nyűgös.
2020. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez... altalában ha túlfárad mert valami miatt nappal nem sikerült kualudnia magát. Ilyenkor akkor is ordít ha ölben van. Szerencsére ez "csak" 15 perc de a szívem összefacsarodik....
2020. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is csinálta egy ideig, akkor olvastam, hogy esetleg lehet attól, hogy nem érti, hogy mit szeretnlé tőle, csak azt érzi, hogy rossz neki. Megpróbáltam, hogy ugyanúgy tettem le, mint este szoktam, pizsiben, ugyanazzal a rituáléval, csak nappal. Azonnal értette, becsukta a szemét és egy hang nélkül elaludt. Utána sem volt baj sosem az altatással.
2020. jún. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 khniki ***** válasza:

Jön az alvásérés. :) Most kell őt megtanítani az alvásra.

Amúgy a kisfiam minden egyes mozgásfejlődési állomásnál borzasztó nehezen aludt el. Ahogy bejáratódott az új mozgásforma, pár hét elteltével normalizálódott a helyzet.

2020. júl. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. júl. 3. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!