Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy erjem el 10honapos...

Hogy erjem el 10honapos babamnal hogy tovabb aludjon reggelente?

Figyelt kérdés
Mar vagy lassan 3honapja 5:30-6ora kozott kel fell regelente. Nem is lenne baj ha ejjel vegig aludna de sajnos fel kell 1-2alkalomal. Latom rajta hogy meg almos de nem hajlando vissza aludni. Amugy probltam hogy kesobb fektetem le de akkor meg meg korabban kell.
2020. júl. 1. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Sötétítsd be a szobát, járjon a levegő (lehet melege van), ne legyen zaj.

Ezen felül ha ugyanúgy ébred, azt nem tudod befolyásolni. Valami miatt felébred. Az én fiam is korán kelt, de utána mindig csendes pihenőn vissza aludt evés után.

2020. júl. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a babám igaz 6 és fél hónapos, de kb 4 hónapos kora óta 5-6 közt kel (inkább 5) és éjjel 1-2*. Fel9-9 körül alszik el este. A sotetites, csend, cumi stb. alap hogy megprobalja az ember. Nekem szerencsére amúgy nyugodt csendes baba, és napközben 2x is alszik hosszabban (1-2ora), ez kárpótol. Én úgy vagyok vele, hogy ez van, minden baba más,de reménykedek azért hogy kinovi majd.
2020. júl. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hányszor alszik nappal?

Az én fiam 4-4:30-kor kelt minden reggel míg 3x aludt nappal. Kb 6-kor mikor már csak kétszer ès olyan fél 7-7 között mikor már csak egyszer.

Illetve ha elkezd járni és több lehetőség lesz “lefàrasztani” van rá esèly hogy tovább is fog aludni.

Az éjjeli ébredés nálunk 2 éves korra redukálpdott egy hajnalira, majd 2,5 évesen már nem ébredt csak reggel.

2020. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 11 hónapon keresztül, minden egyes nap 6-kor kelt. Kivéve, mikor párszor már 4-kor.. :) kivoltam nem kicsit, nagyon. Éjjel is kelt enni 2-3-szor. Később lefektetés nem használt. Még sötét volt, de mi már ébren voltunk minden nap, a hétvégi kicsittovábbfennmaradok estéknek lőttek.. Egy éves kora volt a változást hozó. Azóta 8-9ig is alszik. Változó, a lényeg h nem a nappal kelünk 🙏 szerintem ezt "túl kell élni" 🙈 kitartást!! Lesz ez jobb ;)
2020. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 11 hónapos, minden nap kel ő is 6 órakor a kezdetek óta, már mindent kiprobaltam és mégis. Mindegy este mikor alszik el, mennyire mozgalmas a nap akkor is kel szorgalmas 6 kor. Így beletorodtem és majd ha ő úgy érzi alszik tovább :) sajnos nekünk kell alkalmazkodni ez most az a helyzet :)
2020. júl. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En a 6 oranak orulnek, 4-5 kozott kel az enyem,igaz hogy visszaalszik,de mi mar ilyenkor nem.
2020. júl. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!