Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Elkéstünk a hálózsákkal?

Elkéstünk a hálózsákkal?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 hónapos, és erősen gondolkozom a hálózsákon. Nagyon ficánka lett mostanában alvás közben, és vagy magára tekeri a takarót, vagy lerúgja. Hozzá tudnám szoktatni még ilyen korban? Igazából attól félek, hogy zavarná, hogy nem tud úgy forgolódni, és aztán meg arra kelne fel. Vagy a hálózsák nem hátráltatná ebben?
2020. júl. 27. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jön a hőhullám. Ne most akard hálózsákban altatni, ha eddig sem fázott...
2020. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Ebben a melegben én nem adnék rá. Az én kislányom is takaró nélkül alszik, nagyon izzadós.
2020. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Derjaderja ***** válasza:
85%
Nem zavarná de most túl meleg van hozzá.
2020. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Őszintén megmondom, fogalmam sincs mi féle fajta hálózsákok vannak. Én abban a hiszemben voltam, hogy nyárra van valami extra vékony. De akkor el is engedem nyárra a hálózsákozást. És egyébként aki nem takarja be, mibe öltözteti éjszakára a babáját?
2020. júl. 27. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Olyan meleg van a panelben hogy pelusban alszik és vékony bodyban most. De van neki pizsije is. Attól függ milyen az idő.

A hálózsákot én alapból nem szeretem mivel a gyerek akkor sem tudja lerúgni magáról ha melege van. Beleizzad, nem tud úgy mocorogni. Izzadtan egy kis szellő és már beteg is lesz.

Van babatakarója azt már ügyesen húzza maga után.

2020. júl. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk fix 25 fok van éjszaka. Body+ pizsi nadrág+nagyon vékony hálózsákba alszik a pici. Én is akkor kezdtem el használni a hálózsákot mikor állandóan forgolódott és így nem maradt rajta a takaró. Hasonló korú lehetett mint most a te picid . Úgy szoktattam hozzá hogy eleinte csak akkor raktam bele a hálózsákba mikor már elaludt.
2020. júl. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6os vagyok. Forgolódni ugyanúgy tud benne
2020. júl. 28. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron volt a fiam 8 hónapos, egy bodyban aludt. Olyan meleg volt, a szobában hogy így is izzadt.


Újszülöttnek használtam én is takarót. Azóta sem. Lassan 2 éves és nem is viseli el a takarót. A hálózsáktól ő konkrétan kiborult. Kb ennyi idős volt mikor bepróbálkoztam én is vele, de kár volt megvenni.

Azóta időjárásnak megfelelően öltöztetem éjszaka.

Ki kell tapasztalni melyik gyerek mit szeret. Ha melege van, vagy fázik úgyis sír, szóval ne félj kísérletezni.

2020. júl. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van kánikula hálózsák, ami egy réteg anyagból készül, olyasmi, mint a textil pelus. Van belőle tipegő változat, az nem tekeredik rá, ha forgolódik. Én ilyet vettem a kisfiamnak, ha nagyon meleg van, mást nem adok alá, csak az van rajta.
2020. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 khniki ***** válasza:
Én szerintem fél évesen adtam rá először hálózsákot. Nagyon szereti és én is nyugodtabban alszom. Többféle vastagságú van, azt adom rá, amelyik megfelel az időjárásnak. Balatonon pl. tetőtérben vagyunk és az ő szobája nagyon rosszul szellőzik, bent marad a meleg. Ha 25-26 °C van, ujjatlan hálózsákot adok rá. A felsőteste nem sül meg, ugyanakkor a lábija sem hűl ki.
2020. júl. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!