Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mégis mit kellene tenni vagy...

Mégis mit kellene tenni vagy hogyan kellene elrendezni?

Figyelt kérdés

2 szobánk van, egy kis folyosó, egy konyha, egy wc, egy fürdő.

Van egy másfél éves kisfiam, és nemsokára megszületik a második gyerekem, de még mindig nem tudom, hogy mi legyen, hogy legyen, mindegyik megoldás rossz.

Első variáció: a nagy alszik a mi szobánkban, a kicsi meg a másik szobába, de akkor a nagy fel fog kelni arra, hogy felkelek. Meg a gyerek csendben és sötétben szeret elaludni, én meg csak úgy tudok elaludni, hogy szól a TV. De amint bekapcsolom a TV-t, bármennyire is leveszem kis hangerőre, 1-esre vagy 2-esre, felébred. Én meg nem tudok TV nélkül elaludni.

Második variáció: a kicsi alszik velünk, de akkor meg a párom nem tud aludni, mert fel fog kelni a kicsi sírására. És ha a konyhában és a folyosón altatnám, akkor meg a nagy ébred fel a sírásra.


Mit csináljak?


2020. aug. 11. 18:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Költözzetek nagyobb lakasba
2020. aug. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
10%
Amúgymeg ti az egyik szobában, gyerekek a masikban
2020. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%
Esetleg úgy, hogy a kicsi alszik veletek és a férjed átmegy a nagy mellé, ha zavarja a kicsi? Gondolom a férjednek nem kell tv. Vagy egyik szobában te a kicsivel, másikban apa a naggyal, szex meg a konyhapulton. Majd ha az lesz terítéken, hogy már lehet. De akárhogy nézem, tényleg a nagyobb lakás lenne ideális.
2020. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
95%
Èn sem làtok jobb megoldàst, mint a nagyobb lakàs, ez így elég élhetetlennek tűnik. Őszintèn, ezen azèrt màr a 2. gyerek vállalàsa előtt kellett volna elgondolkodni, nem most.
2020. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk úgy volt, hogy én aludtam a kicsivel egy szobában, a nagyobb gyerek pedig apával a másik szobában. Nekünk a macska miatt is így volt jó, hogy ki tudtam csukni egy szobából. Mikor már keveset ébredt, akkor a két gyermek volt egy szobában. Aztán költöztünk a kicsi 2 éves korában.
2020. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
28%
En anno egy szobába voltam az öcsémmel. De en jó alvó voltam. Sosem ébredtem fel arra, hogy sír.
2020. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
74%
Legyél felnőtt és aludj el tv nélkül. Fáradt leszel, menni fog. Állva is.
2020. aug. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
És szerintetek hobbiból vagyunk ebben a sz.r házban?
2020. aug. 11. 19:38
 9/31 anonim ***** válasza:
75%
Nos, nyilván, hiszen te tudtad milyenek a körülmények és mégi s bevállaltál meg egy második gyereket is. Hagy ne sajnáljalak már azért, mert nem gondolkodsz
2020. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
72%
Koltozes. Es aludj el tv nelkul mint egy normalis felnott. Mi ez a hulyeseg?! Ezt mutatod a gyereknek?
2020. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!