Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 honapos babam, anyatejes,...

10 honapos babam, anyatejes, sosem aludt tobbet mint 2-3óra és folyton kel éjszaka cicizni. Nem bírom mar a nemalvást és idegileg sem a sok ejszakázást. ha este cici helyett tápszert kapna az segítene? vsgy hagyjam, hadd sírjon, majd elalszik?

Figyelt kérdés
annyira kialvatlan vagyok, hogy néha mar hallucinalok is és spontán lecsukódik a szemem. ugy gondolom ennél az állapotnàl bármilyen drasztikus megoldás segítene, csak alhassak.

2020. szept. 7. 21:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
65%
Ne hagyd sírni, akkor inkább tápszer.
2020. szept. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
10 honaposan általában már egyáltalán nem elég éjjelre csak az anyatej. Mit vacsorázik? En lehet azt csinálnám, hogy az esti cici előtt 1-2 órával adnék neki szilárd vacsit és a cicit csak az elalváshoz. Ha így csinálod és ez sem, akkor adhatsz tápszert, bár ekkora gyerekek akik anyatejhez vannak szokva nem szokták lájkolni.
2020. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Napközben eszik elegendő szilárd ételt? Mert lehet éjjel pótolja amit nappal nem eszik meg. Ez lehet fogzás miatt is pl.

Vagy : Nem kell mindig mellet adni neki lehet elég lenne neki egy pár korty víz vagy tea. Abban meg a párod is lehet partner.

2020. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
csak a cicit fogadja el :(. eszik amúgy rendesen, este kb fél 7kor vacsi, majd olyan 8 fele cicizik, van hogy 1.5 orat és azkn alszik el. amúgy nappal is csak a babakocsiban vagy cici, ha nem visszük sétálni.
2020. szept. 7. 21:38
 5/23 A kérdező kommentje:
még egy foga sem bújt elő, viszont a felső ínye jó régóta dagadt. a védőnő szerint is közel a fogzás. Ha ennél többször fog ébredni, akkor nem is tudon mit csinálnék, mert így is rettentően fárasztó.
2020. szept. 7. 21:40
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha eszik rendesen akkor szerintem ez nem az éhségről szól. És ha csak a cicit fogadja el, miért gondolod, hogy a tapszert elfogadná? Mindegy. Sok veszíteni valós nincs, szóval megpróbálhatod.
2020. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor fogzás. Elalvás előtt kend be az ínyét, rágókáztasd. Kislányomnak az is segített, hogy a fogzás idején nem adtam neki darabos kaját, pépesebbre hagytam.
2020. szept. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
kétségbeesett vagyok és valahol olvastam, hogy a tápszeres babák jobban alszanak, mert elnyomja őket a tápszer.
2020. szept. 7. 21:43
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez is egy népszerű túlzás szerintem. Tény, hogy adott esetben laktatóbb lehet, mert nehezebben emészthető. De nem törvény szerű. Ha meg el sem fogadja, pláne. De próbáld ki nyugodtan. Tényleg nincs mit veszítened. Ha beválik az szuper.
2020. szept. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként nem fogyasztasz valami turbószert ami befolyásolja az alvását? Kávét, csokit, sok cukrot ilyesmit? Miket szoktál enni?
2020. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!