Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Front? 3 hetes kisfiam...

Front? 3 hetes kisfiam nappal eszik-alszik, majd eljon az este es mar eves kozben nyugtalan feszeng a kezemben.

Figyelt kérdés

Tornaztattam, van szeklete, pukizik, de alvas megsincs este....Torka szakadtabol ordit,setalva is nehezen nyugszik meg, de ha leteszem ujra kezdi.

Most ejjel olyan ijeszto volt hogy ugyeletre vittem. Persze a hordozoba aludt es az orvosnal is. Azt mondtak ha fajna vmilye akkor a hordozoba is sírna. Azt mondtak front van es kb 6 hetes korara elmulik. Addig minden ejjel ez lesz?



2020. okt. 18. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
3 hetesen van egy növekedési ugrás.
2020. okt. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Növekedési ugrás es a pocakfájás is ilyenkor kezdődhet
2020. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elvittem ejjel orvoshoz, kocsiba elaludt. Azt mondta az orvos, ha fajna a hasa akkor egyfolytaba orditana.

A novekedesi ugras mit takar es meddig vannak ilyen hatasai?

2020. okt. 18. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Google keresőbe írd be: növekedési ugrás


[link]

2020. okt. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én babóm hasfájós. A kólika kifejezetten a délutáni/esti órákban erősebb. Nálunk is kb.a 3.héten kezdődött. Attól,hogy a hordozóban nem sír még lehet hasfájás, a fiam is megnyugszik az autóban. Egyszer vittük mi is dokihoz mert sárga volt,a doki azt hitte,aluszékony..:D

Mondtam neki,20 perce még ordítotteg rudkapált,csak az autóban bekómált. :)

Abban igaza van,ha komoly baja lenne,az nem szűnne meg a hordozóban sem.

Ja és a fiamnak is van puki meg széklet is,de nem minden jön ki neki,így ami bent marad az igencsak meg tudja gyötörni szegényt. Már 2 hónapos múlt,bízom benne,hogy tényleg elmúlik,de legalább enyhül ha betölti a 3 hónapot.

2020. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!