Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ugyan abban a pozìciòban...

Ugyan abban a pozìciòban alszik a babátok? Akinek nem tud forogni, komolyan átalussza az éjszakát, hason vagy háton?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy pár hetes hònapos babák átalusszák az éjszakát. Hogy? Komolyam képes egy baba 10-12 òrát pl hason fekve aludni?
2020. nov. 4. 13:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

Szia, igen, képes. Legalábbis az én lányom tuti.

Eleinte háton, majd mostanában hason alszik. Este 10-kor leteszem és reggelig szunyál. :) Igaz vándorol már a kiságyban, de meg nem fordul még.

2020. nov. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Az én babám nagyon hamar tudott oldalra fordulni, de egyébként igen. Hanyatt átaludta 2 hónapos korától.
2020. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Igen, nálunk kB 4 hónaposan aludt át, de akkor még nem forgott


Pontosabban a tengelye körül igen, így azért nem mohásodott be a hasa 😂


Viccet félre téve, 2-3 hónaposan már azért valamennyire helyet változtatnak +fejét emeli, így át tudja fordítani a fejét

2020. nov. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
2 es fel honapos babam tegnap 8 orat aludt egyben es a hatan szeret aludni
2020. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem semmi, ügyes babák :) Én már 4 òra összefüggő alvásnak is örülnék. Már azon gondolkozok kemény neki a kòkuszmatrac..
2020. nov. 4. 14:02
 6/19 anonim ***** válasza:
69%
Mennyi idős? Nekünk mai napig csak babafészekben hajlandó aludni. 9 hónapos. Újszülöttként akkor volt hajlandó először több órát jól aludni, mikor betettük a fészekbe. Azóta már kellett venni egy xxl fészket.
2020. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
4 hòs lesz pár nap mùlva. Volt fészke, kinőtte..de abban sem aludt jòl sajnos. Soha nem volt valami szuper alvò, csak nem találom az okát. Hason alszik amùgy. Lehet beruházok egy nagy fészekre...
2020. nov. 4. 14:27
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Ma 8 hetes a babám, 7,5 (órát stabilan alszik éjjel (de volt már 10 óra is). Ő háton alszik.
2020. nov. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
4es vagyok, nalam is feszekben alszik. Allitolag valtozik az alvasuk 4 hos korukig ugyhogy nem elem bele magam 😅
2020. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
34%
Válaszadók, kicsit offtopic, de nem féltek háton altatni a babát? A kislányom hathetes, bukós, eddig mindig hasra tettem, eddig max 3 órát aludt így egybe, 2-3× kel enni éjjel. Lehet,hosszaban aludna háton?
2020. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!