Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy tanítsam meg a 9 hónapos...

Hogy tanítsam meg a 9 hónapos babámat egyedül elaludni?

Figyelt kérdés

Elalszik, de 40-50 perc múlva fönt van négykézláb és látszólag még fáradt. Délelött délután is ennyiket alszik, sőt van hogy csak 20-30 precet. Születése óta rossz alvó, de ez már engem is megvisel. Alvás után piros a szeme, törli folyamatosan de elaltatni nem lehet. 2X alszik egy nap. Éjszaka viszonylag jól, bár ott is többször fent van, néha csak kajcsi közbe alszik vissza. Mondják hogy hagyjam annyit alszik amennyit. Hagynám én ha nem látnám rajta hogy fáradt, de valami miatt mégsem alszik el. Borzasztóan aggódok érte.

Ki hogyan tanította a babáját egyedüli elalvásra? Mennyi ideig tartott és most hogy alszik a pici? Ilyenekre lennék kíváncsi, valamit tennem kell.

Előre is köszönöm!



2020. nov. 27. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en babám is csak ennyit alszik egyszerre, nalunk az beválik ha épp kezd megebredni gyorsan odamegyek hozza, hozzabujok és akkor alszik tovább. Nappal a mi matracunkon alszik mindig. Amint visszaaludt, megint tudom a saját dolgomat csinálni.
2020. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk ez nem olyan egyszerű. Sokszor próbáltam amit írsz, de ő nem igényli azt hogy oda bújjak. Azt sem viseli már el, hogy megpróbálom vissza altatni. Köszönöm szépen!
2020. nov. 27. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
😞 sajnálom. Akkor hátha kapsz meg olyan tippet, amit nem próbáltál. Az en fiam nem szeret nappal a helyen aludni ez fixtuti. Mindig a mi agyunkban alszik nappal szívesen.
2020. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy próbáltál segíteni! Én is abban bízok hogy kapok olyan tippet ami bevállik majd.
2020. nov. 27. 17:49
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Dr.Dénes Ivett könyvét, honlapját ajánlom a babaaltatásról.
2020. nov. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
cumi esetleg? Nekrm se aludtak többet ebben a korban. Akkor rendeződött mikor már csak egyszer aludtak. Akkor aludtak egyben 1-2 órát.
2020. nov. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, az nagyon jó lenne ha elfogadná. Köpi ki vagy a műanyag részét rágcsálja. Ideges sokszor ha benne van a szájában. Ő ilyen, de az biztos h a cumi könnyítene a dolgon.
2020. nov. 29. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!