Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyire számít hosszú időnek...

Mennyire számít hosszú időnek 4 hónapja tartó átállás két nappali alvásról egyre?

Figyelt kérdés

Szeptember óta minden összevissza van. Van, hogy jópár napig egyszer alszik nappal, aztán valamiért csúszik, és egy hétig kétszer alszik. Mindig pontos napirendet követek, megvan a sorrendünk és az időnk egy és két alvásos napban is. A fürdetés az egyetlen fix időpont minden nap. Nagyon igyekszem, hogy hamarabb átálljon, de kezd zavarni, hogy minden kiszámíthatatlan.

Nálatok mennyi idő volt, mire átállt?


2021. jan. 7. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb mi is vagy 2- 3 honapja kűzdünk ezzel bár engem nem zavar.
2021. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is pár hónapja így vagyunk. Attól függ, hogy mikor kel fel. Tegnap háromszor is aludt, de van, hogy egyszer alszik csak. 11 hónapos
2021. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia

A fiam csak az ágyába aludt el, így nekem könnyen ment az átállás 11 hósan csak 1x tettem le, kb 2 hétig volt nyűgösebb nap, de hát ha 2x aludt sokkal rosszabb volt.

2021. jan. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miert volt rosszabb utolsó?
2021. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 vagyok azért volt rosszabb, mert mondjuk leraktam 11 kor, előbb nem aludt el, aludt kb 13 ig, utána, hogy ne későn tegyem le 16 órakor próbáltam kész harc volt előfordult, hogy 1.5 órát bírkoztunk és utána meg felkeltettem egy kis alvás után, hogy este eltudjon aludni. 21 hónapos most, azóta lett rendes napirendünk mióta 1x alszik.
2021. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!