Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 19 hónapos kisfiamnál mostanáb...

19 hónapos kisfiamnál mostanában van úgy, hogy napközben nem alszik. Szerintetek sem egészséges ez?

Figyelt kérdés

Persze csak akkor van így, ha reggel 8ig alszik vagy tovább. Olyankor altalaban du 4 körül lesz álmos, na én olyankor már nem altatom inkább. Lefoglalom és kb 6kor vacsi, fürdés és alvás. Nyilvan nem minden nap alszik 8-ig :D

Viszont azt olvastam, h a du-i nem alvas ebben a korban nem egeszseges a gyereknek.



#20 hós baba
2021. febr. 18. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Én ha kellett egy órát is kinlodtam de akkor is elaltattam ebéd után. Volt, hogy 9kor kelt. Na olyan 2 hét kínlódás után a következőt találta ki a férjem. Keltsem fel 7kor minden nap. És láss csodát működik. Reggel egyáltalán nem nyűgös ha keltem ebéd után meg seperc alatt elalszik.
2021. febr. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

6 kor kel a lányom

21 hónapos kora óta nem alszik nappal..

Ha elalszik akkor 2-3 órát is

Este pedig éjfélkor is ramazuri, ugyanúgy 6-6:30-kor kel.


Ha keltem, akkor 1,5 hiszti

Este ugyanúgy nem alszik.


Úgyh nem eröltetem.

Ha este később altatom el valami miatt, akkor sem alszik tovább, ha nem aludt nappal.


Ez van.

Anyukám ezek után mondta, hogy 2 évesen én sem aludtam már, tesóm sem, hiába erölködtek.

2021. febr. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém két évesen hagyts el az alvást teljesen. Hiába próbálkoztam semmi nem jött be. Este bírta 7-8-ig. Reggel 6-kor már fenn volt. Nem erőltettem.
2021. febr. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Miért nem teszed le 4-kor? Az enyém is 4-kor alszik egyet, 10-kor fekszik, 9-kor kel. Majd ha bolcsibe megy és keltjük, akkor majd átáll, de en addig nem piszkalom a saját ritmusát.
2021. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze pihenünk, összebujunk de 4-kor mar nem kinlodok vele egy orat h elaludjon. Es pont holnap kezdjük a bölcsit, nem lenne jo ha 4-töl aludna 1,5 orat (annyit szokott, söt...). Aztan 10ig megy a buli 🤦🏻‍♀️
2021. febr. 18. 14:32
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Te dolgod. 10-ig megy a buli, másnap kelted, fáradt lesz, pár nap alatt megszokja. Vagy ez van ami van. Ha bolcsibe megy, minek a kérdés? Úgysem fog 8-ig aludni.
2021. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak heti 2x megyünk bölcsibe egyenlöre.
2021. febr. 19. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!