Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Egy éves lányom alvását...

Egy éves lányom alvását hogyan hozzam rendbe?

Figyelt kérdés
Reggel 6-7 között kel. Délelőtt nagy nehezen le tudom rakni aludni, általában másfél órát alszik. Ezek után délután már nem tudom letenni (most is próbáltam, nem hajlandó aludni), amivel nekem nem is lenne bajom, mert így korán alszik el estére. Az a baj, hogy mostanában annyira nyűgös lesz a vacsi idejére, hogy nem is eszik, hanem csak üvölt, amíg le nem fürdetjük és elalszik 6-7 között... Nektek hogy aludt egy évesen a gyereketek? Szerintetek mit kéne csinálnom a túlélésen kívül? Este fürdés után szopizik, berakom az ágyba és gond nélkül elalszik... Csak ugye előtte üvölt fél órát a fáradtságtól, nem eszik vacsorát, aminek az az eredménye hogy megint két óránként kel szopizni éjjel... Pedig amikor rendesen vacsizott, akkor akár át is aludta az éjjelt.
2021. febr. 21. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne altasd el délelőtt. Hanem csak ebéd után. Ezek szerint ő már nem igényli a 2 alvást, de ha délelőtt teszed le, túl sok neki az ébren töltött idő délután.
2021. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha 6kor kel, akkor 10kor már tiszta kóma... Sehogy nem elég neki az alvàs, ha ebéd után alszik, akkor az ebédet üvölti végig :( de megpróbálom ezt a rendszert, hátha átáll, vagy nem tudom...
2021. febr. 21. 16:34
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Aha, ez akkor egy átmeneti időszak amikor a 2 már sok, 1 még kevés.


Nekünk is ez volt nemrég, 3 sok volt, 2 meg kevés. Beállt 2-3 hét alatt.

2021. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok

Igen, ez az átmeneti időszak eléggé szívás. Mi közel 3 hónapis szenvedtünk vele. Az 1 még kevés volt, a 2 már sok. Ki kell bekkelni a fáradt órákat sajnos

2021. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a gáz, hogy nálunk is másfél hónapja megy... Egy pillanatról a másikra lett ilyen. Egyik nap még percre pontosan minden délelőtt és délután másfél órát aludt, azóta pedig ez van... 2 napig egyszer, 1 nap kétszer alszik, össze vissza, pedig én semmit nem változtattam. 🤦‍♀️ :( most aludt el...
2021. febr. 21. 18:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, előbb-utóbb be fog állni az új rendszer. Ez egy ilyen időszak, ki kell bírni.

Mindig változik valami. Aztán lehet, hogy lesz olyan, hogy már csak 1x alszik, és felébred 40 perc múlva, és az istennek nem tudod visszaaltatni :D Az is fincsi :D

Én az ilyen időszakokban mindig azzal nyugtatom magam, hogy ez csak átmeneti

2021. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A délelőttit húzd ameddig tudod, és egyen majd alvás után ebédet. Alvás előtt amikor még nem tiszta ko egyen egy banánt.
2021. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne altass délelőtt


Elsőre kitolod 11-ig

Aztán 11:30

Majd 12ig


Nálam már 12:30 alszik így..


Szintén 1 éves

2021. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 khniki ***** válasza:
Ha mindenképp aludnia kell délelőtt, akkor ne hagyd ilyen sokáig! 45 perc után keltsd fel, így délután is lehet egy hasonló hosszúságú alvása. Úgyis a délutánit fogja megtartani egy idő után.
2021. febr. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mai nap megint gáz lesz... Reggel 6kor felkelt, 11:20-kor dőlt ki, és délben már fel is kelt...
2021. febr. 22. 12:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!