Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha már többször átaludta az...

Ha már többször átaludta az éjszakát és ha felkel vizet adok megszokja, hogy este van és nem eszünk?

Figyelt kérdés
Nem kínozni akarom, csupán alig eszik tápszert ilyenkor ahogy észrevettem inkább megszokásból kel fel a két hónapos babám. Tapasztalatok?

2021. febr. 25. 05:49
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Az én babám sem nagyon akart enni éjjel, csak kínlódtunk. Én elkezdtem a cumit visszaadni éjjel ha felébredt (ő cumival alszik el) és vissza is aludt vele. 7 hetesen már nem evett éjjel, pár hétig még a cumit egyszer vissza kellett adni neki, de aztán azt is elhagyta.
2021. febr. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én tápszeres lánykám is 5 hetes kora után 2-3 hétig szépen aludt éjjel, aztán újra felkelt. Én olyankor tisztába raktam, adtam neki enni és azonnal aludt is vissza. Volt, hogy csak 30 ml evett, de volt, hogy többet. Aztán most lassan 4 hónapos lesz és már rendszeresen átalussza az éjszakát, ha vergődik akkor először a cumival próbálkozom. Ha látom, hogy már nagyon éber, akkor mindig kap egy kicsit enni, mert utána bealszik. Egyébként egy 2 hónapos babánál szerintem nem gond ha még egyszer felkel éjjel enni, adj neki nyugodtan.
2021. febr. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint az első. Átaludta már hetekig az éjszakát, egyszer csak újra kelt. Cumival visszaalszik. Van hogy 4-5ször kell neki vissszaadnom, de nem sír, csak izeg- mozog.
2021. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi nem használunk cumit
2021. febr. 25. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!