Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ez normalis, mas is tapasztalt...

Ez normalis, mas is tapasztalta vagy gond lehet?

Figyelt kérdés
A fiam most lett 3 honapos. Napkozben eleg jol elalszik, na de mostanaban az estek... Tok megvaltozott, minden este furdetes es vacsora utan jon a cirkuszolas. Regebben vizszintesen altattam, ringaztam, most csak fuggolegesen jo, ha lerakjuk, sir, probalom kisagyban altatni, sir. Nem a pocakja faj, konkretan latni rajta, hogy reklamal, hogy vegyuk fel. Aztan jarkalok vele egy ideig, de mar 6,5 kg es ha latom, hogy nem akarja behunyni a szemet, lerakom, probalom nyugtatni, sir. Aztan ha mar besokallok, berakom a kisagyaba, projektoros zenelos forgokajat bekapcsolom,kijovok a szobabol. Mar tobbszor sikerult erre elaludnia, igy lett ez ma is, a nagy siras utan csend lett, de elso probalkozasra a kisagyban is sir. Na de ezutan eleg fura dolgot csinal. Felalomban van es szo szerint fetreng a kisagyban. Kb 10 percig szokta csinalni. Jobbra-balra forog,jo sokszor. Ezt miert csinalhatja? Mas is tapasztalt ilyesmit a babajanal? Ezutan megnyugszik, s abbamarad ez a mocorgas... Aggodjak?
2021. márc. 1. 21:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnezest, hogy pontositsak, nem o forog, csak a fejet forgatja es mocorog kozben... Hol jobbra, hol balra forditja a fejet...
2021. márc. 1. 21:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok az inger, így vezeti le.
2021. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Így altatja, ringatja magát.
2021. márc. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínű ez önnyugtatás
2021. márc. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha senki nincs, ki elringasson, ringasd el magad...
2021. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De nem ertem, hogy amikor ringatom vizszintesen, fuggolegesen miert nem jo neki? Nem arrol van szo, hogy bedobom kisagyaba es le se.... akkor rakom le, ha total nem birom es sehogy sem akar aludni. Ha sir a kisagyban is, felveszem. De amikor nem sir, benne hagyom. Es akkor kezdi el csinalni. A baratnom is egyebkent azt mondta az idegrendszere miatt "vergodik".. Nem tudom :(
2021. márc. 2. 15:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!